Шаблоны Joomla 3 тут

«Самоцвіти Закарпаття»

У зв’язку з карантином набувають популярності дистанційні мистецькі конкурси-фестивалі, в яких з кожним разом збільшується кількість учасників.

Детальніше: «Самоцвіти Закарпаття»

Співпраця громади та бізнесу з владою

Півстоліття тому вулиця Дачна, викладена бруківкою, була відомою за межами України, як вулиця розквартированих відпочивальників, які приїздили звідусіль на берег річки Дністер.  Та згодом під впливом багатьох чинників унікальне дорожнє покриття стало непридатним як для проїзду транспорту, так і для пішоходів. Особливого руйнування воно зазнало під час повені 2008 року. Мешканці вулиці самотужки намагались відновлювати покриття біля своїх домівок. Проте, все зводилося   нанівець.

Детальніше: Співпраця громади та бізнесу з владою

НОТАТКИ ІЗ ЗАСІДАННЯ ВИКОНКОМУ /28.05.2020/      

Результати аукціону: близько 900 тисяч гривень надійшло до міської казни з продажу 4-х земельних ділянок

Детальніше: НОТАТКИ ІЗ ЗАСІДАННЯ ВИКОНКОМУ /28.05.2020/      

Ремонтні роботи на газорозподільній станції

Цього тижня Могилів-Подільський та газифіковані населені пункти району тимчасово відключені від газопостачання. Причиною цьому є ремонтні роботи на газорозподільній станції та реконструкція системи газопостачання.

Детальніше: Ремонтні роботи на газорозподільній станції

Про рейсовi автобуси та черговий дитячий садочок

У Могилеві-Подільському рейсові автобуси відновили свою роботу. Транспорт курсує у звичному режимі приміськими та міжміськими маршрутами. Однак у графіку можуть відбуватися зміни, остаточну інформацію слід уточнювати в касі автостанції. Хоча автобуси і вийшли на маршрути, пасажирів мало. Ціни на квиток не змінилися.

Детальніше: Про рейсовi автобуси та черговий дитячий садочок

Back to Top