Шаблоны Joomla 3 тут

Проводжали юнаків на строкову службу

1 жовтня у Могилеві-Подільському урочисто проводжали призовників до армії.

Поздоровити майбутніх захисників Вітчизни і сказати напутні слова прийшли представники міської та районної влади, рідні та друзі.

Детальніше: Проводжали юнаків на строкову службу

Красиве i потворне – поруч коли ти нехлюй

 

Все, що заховане в душах людських, має свої зовнішні прояви. Все, що є наслідком  діяльності, поведінки, вчинків людини, являє собою дзеркальне відображення її внутрішнього світу. Серія світлин, які ми пропонуємо вам для перегляду наочно демонструє співіснування у нашому місті красивого і потворного як проекції ставлення могилівчан до міста, в якому всі ми живемо. З одного боку – створене з любові до міста і його мешканців, прагнення до краси й благоустрою, з іншого – свинство. Все це – поряд: ділянка над  Дністром по вулиці Грецькій. З одного боку облаштована мешканцем  міста Геннадієм Вацаком площа Танкістів, на іншій частині ділянки – прояви внутрішнього світу інших містян.

На виконкомi: ще одна дитина-сирота матиме власне житло

Нагальні питання життя міської громади розглядали на засіданні виконавчого комітету 1 жовтня.

Про роботу в першому півріччі поточного року ввірених структурних підрозділів органу місцевого самоврядування звітували директорка КП «Престелерадіоцентр» Краяни» Тетяна Фоменко та начальниця відділу адміністративних послуг міської ради Людмила Живилко. Кожен з доповідачів інформував членів виконкому про проблемні питання та подальші виробничі плани. Міський голова подякував колективам за роботу та побажав не зменшувати темпів позитивних напрацювань.

Детальніше: На виконкомi: ще одна дитина-сирота матиме власне житло

ЧЕМПІОНАТ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ З БОКСУ

 

17-20 вересня в місті Вінниці проходив чемпіонат області з боксу серед юніорів 2004-05 років народження. Це були відбіркові змагання для участі у чемпіонаті України, який незабаром відбудеться в Одесі.

В обласних змаганнях взяли участь шестеро спортсменів могилівчан.

Детальніше: ЧЕМПІОНАТ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ З БОКСУ

Дитинство під знаком щастя!

Майже 280 могилів-подільських дітей отримали новий ігровий майданчик.

Нові зони дитячого комфорту облаштовано в ДП НВК №3, що в 119-му масиві, за кошти народного депутата Геннадія Вацака.

Детальніше: Дитинство під знаком щастя!

Back to Top