Шаблоны Joomla 3 тут

Історія дня.15 липня

Цього дня, у різні роки сталося чимало подій. Читайте у матеріалі...

Детальніше: Історія дня.15 липня

Перше роботаксі без водія з'явилося в Китаї

У китайському місті Гуанчжоу, правда, поки тільки в одному районі, вже тиждень тестують таксі без водія. Поки нарікань на роботу таких машин ні у кого немає.

Китайський стартап WeRide планує першим в країні запустити сервіс роботизованих таксі без водія. Програма стартує в Гуанчжоу, влада якого дозволила WeRide провести тестові заїзди на роботаксі, пише Reuters.

Детальніше: Перше роботаксі без водія з'явилося в Китаї

Зареєстровано випадки бубонної чуми в Китаї та Монголії

 

В Монголії та Китаї виявили кілька випадків захворювання на бубонну чуму. Ця хвороба була "чорною смертю" Середньовіччя, проте люди хворіють і нині. Однак у сучасних умовах хвороба піддається лікуванню, якщо вчасно звернутися за медичною допомогою.

Детальніше: Зареєстровано випадки бубонної чуми в Китаї та Монголії

БОЙОВІ ДІЇ МІЖ ВІРМЕНІЄЮ ТА АЗЕРБАЙДЖАНОМ

12 липня на азербайджано-вірменському кордоні спалахнули бойові дії. Азербайджан звинуватив підрозділи вірменських військових в артилерійському обстрілі з метою захоплення прикордонній теріторріі, повідомляє УНН за інформацією прес-служби Міністерства оборони Азербайджану.

Детальніше: БОЙОВІ ДІЇ МІЖ ВІРМЕНІЄЮ ТА АЗЕРБАЙДЖАНОМ

Дефіцит велосипедів у світі

Виробники велосипедів на західних ринках і в Азії не можуть задовольнити зростаючий попит покупців, які надають перевагу цьому виду транспорту в період пандемії коронавірусу.

Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна".

Детальніше: Дефіцит велосипедів у світі

Back to Top