Шаблоны Joomla 3 тут

Тримаємо планку

На базі Могилів-Подільського навчально-виховного комплексу: ЗШ №4-ліцей пройшов    відкритий кубок Вінницької області з шахів.

Детальніше: Тримаємо планку

Вийшли у фінал

Футбольна команда "Сокіл" м. Могилева-Подільського, пройшовши три групових етапи Чемпіонату Вінницької області з футзалу, вийшла в фінал!

Детальніше: Вийшли у фінал

Врятувати життя, ставши донором

Поділитися своєю кров’ю заради порятунку чийогось життя - як це благородно і людяно, і як це важливо! Потреба у донорській крові існує завжди, а коли на території країни тривають військові дії, вона зростає в рази.  Краще за інших  важливість донорства розуміють люди, причетні до справи порятунку людських життів. Серед таких –працівники та студенти Могилів-Подільського медичного коледжу. Щороку в навчальному закладі організовують День донора, відбувся він і цьогоріч.

Детальніше: Врятувати життя, ставши донором

Задовільнилися сріблом

23 лютого в м.Тульчин пройшов турнір з футзалу пам’яті Героїв Небесної сотні серед юнаків 2010-2011 року народження.

Детальніше: Задовільнилися сріблом

АФРИКАНСЬКА ЧУМА СВИНЕЙ: Алгоритм дiй

Заступник міського голови Микола Гоцуляк, голова міської надзвичайної протиепізоотичної комісії провів 26 листопада засідання щодо епізоотичної ситуації на території міста.

Обговорювали нещодавно зафіксований спалах африканської чуми свиней в Немирівському районі. З інформацією щодо цього виступив начальник Могилів-Подільського міського управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області Василь Юрчук.

Детальніше: АФРИКАНСЬКА ЧУМА СВИНЕЙ: Алгоритм дiй

Back to Top