Шаблоны Joomla 3 тут

Будьте милосердними

Добро і милосердя... Добре, коли їх проявляють до тебе, а ти – у відповідь. Розуміючи це, я з командою членів учнівського парламенту Гімназії №2 вирішила стати волонтеркою. Ми допомагали збирати кошти для Наталії Войтенко – на операцію, якої потребує її 15-річна донька Ольга. Діагноз: гліома стовбуру головного мозку (рак). Дитині потрібно провести 5 сеансів кіберножа (лікування пухлин у недоступних для традиційної хірургії місцях). Вартість хірургічного втручання 7,5 тисяч доларів.

Детальніше: Будьте милосердними

Бокс

22-го листопада у Могилів-Подільській ДЮСШ пройшов відкритий чемпіонат міста з боксу.

У  змаганнях взяли участь 69 учасників (5 команд) з міста Бара, смт Рахни, м.Атаки (Молдова). Могилів-Подільський представляли команда "Спартак" та вихованці ДЮСШ.

Детальніше: Бокс

Адміністративні послуги вдома:  у Могилевi-Подiльському запрацює «ЦНАП на колесах»

Шість мобільних ЦНАПів  отримала Україна в рамках міжнародної програма  “U-LEAD з Європою”, один з них працюватиме у Могилеві-Подільському.

Могилів-Подільська міська рада, з наміром запровадження моделі організації надання адмінпослуг у форматі “мобільного офісу”, подала заявку на участь у програмі “U-LEAD з Європою”. Пройшла разом зі ста учасниками відбіркові етапи,  і ось  наприкінці листопада отримала в когорті шести переможців мікроавтобус, який забезпечуватиме виконання необхідних функцій.

Детальніше: Адміністративні послуги вдома:  у Могилевi-Подiльському запрацює «ЦНАП на колесах»

З проханнями до депутата

21 листопада помічники-консультанти депутата верховної ради україни ген-надія вацака тетяна фоменко та людмила Зотова здійснили прийом громадян у Могилеві-Подільському.

Детальніше: З проханнями до депутата

"Не треба слів, повинна бути пам’ять"

Сумним нагадуванням про одну з найбільших трагедій  українського народу стоїть у центрі Могилева-Подільського пам’ятний знак жервам Голодомору. Щороку, в один із днів листопада це місце наповнюється людьми – нащадки  убієнних голодом ідуть сюди із запаленими лампадками, щоб вшанувати  пам’ять мучеників  жорстокого сталінського режиму, за умов  якого у центрі Європи стала можливою жахлива  смерть мільйонів українських хліборобів.

Детальніше: "Не треба слів, повинна бути пам’ять"

Back to Top