Шаблоны Joomla 3 тут

Гостинці для захисників

Волонтерська допомога воїнам, які перебувають безпосередньо на фронті, стала невід’ємною частиною нашого життя. А для волонтерів та ветеранів цієї війни події на сході України і допомога фронтовикам – головний пріоритет.

Детальніше: Гостинці для захисників

Вони боронили державний кордон

Гірким сумом озиваються в серцях охоронців кордону спогади про події, що відбувалися біля пункту пропуску “Довжанський”, що на  Луганщині, 5 років тому – там залишилися навічно бойові побратими: Володимир Блажко, Олександр Дзюбелюк, павло Дмитренко, Ігор Соколовський…

Детальніше: Вони боронили державний кордон

 Микола Мельничук – володар золотоi медалi IV-х європейських iгор майстрiв!

Дев’ятиразовий чемпіон України, двічі віцечемпіон Європи, рекордсмен України з важої атлетики, 70-річний могилівчанин Ми-кола Степанович Мельничук  здобув нову вражаючу перемогу – на міжнародному помості: взявши участь у ІV  європейських іграх майстрів (м. Турин. Італія), виборов найвищу нагороду – золоту медаль (!) у ваговій категорії 80 кг.

Детальніше:  Микола Мельничук – володар золотоi медалi IV-х європейських iгор майстрiв!

"Нас не забули, значить ми потрібні..."

Нелегко адаптуватися до умов мирного життя тим, хто побував у пеклі війни. Серед могилівчан таких чимало. Повернувшись додому та набувши статусу ветерана війни, більшість з них намагаються знайти себе в допомозі тим, хто продовжує протистояти ворогу, – у  волонтерстві бачать смисл свого теперішнього  життя. Серед таких – Микола Лаврик – кіборг, боєць 93-ої бригади, двічі поранений захисник Донецького аеропорту. Війну та жорстокість бачив на власні очі, бо був там, в епіцентрі подій на сході країни.

Детальніше: "Нас не забули, значить ми потрібні..."

Нотатки із засідання виконкому 31 липня

Засідання виконавчого комітету міський голова розпочав з важливого та урочистого повідомлення щодо офіційного визнання народним депутатом Геннадія Вацака. «Я хочу від нас усіх, членів міської громади, привітати з обранням народним депутатом Геннадія Вацака. На підставі оригіналів протоколів окружної комісії 30 липня ЦВК визнала та підтвердила, що переможцем по нашому виборчому окрузі став Геннадій Вацак. Відповідно він стає народним депутатом. Ми радіємо, що в найвищому законодавчому органі країни відтепер є наш депутат. Не варяг, а патріот, той, хто доклав чимало зусиль, аби наше місто розвивалося і ставало кращим. Ми спільно з Геннадієм Анатолійовичем будемо продовжувати створювати в місті  зону комфорту».

Детальніше: Нотатки із засідання виконкому 31 липня

Back to Top