Шаблоны Joomla 3 тут

На порозi – новий рiк 2020

Відірватися від буденних справ та перейнятися новорічним настроєм могилівчанам випала нагода 19-го та 21-го грудня. Перше загальноміське свято, яке зібрало разом жителів міста, – відкриття головної ялинки міста. Її, зелену красуню, урочисто запалили у День Святого Миколая.

Детальніше: На порозi – новий рiк 2020

РЕЙТИНГИ МОГИЛЕВА-ПОДiЛЬСЬКОГО

Пiдсумки, головнi досягнення року, що минає, та виклики нового, 2020 – за визначенням мiського голови Петра Бровка

Детальніше: РЕЙТИНГИ МОГИЛЕВА-ПОДiЛЬСЬКОГО

Могилiв-Подiльський вступає у новий рiк з бюджетом

218 698 240 гривень – цифра головного кошторису Могилева-Подільського на наступний рік, затверджена у вівторок, 17 грудня, на 44-ій сесії міської ради.

Начальник фінансово-економічного управління міськради Ірина Мостовик вважає міський бюджет збалансованим, в якому забезпечено  потребу в коштах на оплату захищених статей у повному обсязі.

Детальніше: Могилiв-Подiльський вступає у новий рiк з бюджетом

Миколай пам’ятає про всіх

З Дня Святого Миколая розпочинається цикл новорічно-різдвяних  свят. Всі діти з нетерпінням чекають подарунків та здійснення заповітних мрій. Це добре і так очікуване дітворою свято вчить милосердю, щедрості і любові до оточуючих. Цю дивовижну традицію передають з покоління в покоління.

Детальніше: Миколай пам’ятає про всіх

Обласний турнір з греко-римської боротьби

14 грудня у Могилеві-Подільському пройшов обласний турнір з греко-римської боротьби до Дня Святого Миколая серед юнаків 2003-2005, 2008-2009 та 2011 років народження. Участь у відкритті змагань взяв міський голова Петро Бровко, він привітав учасників змагань та побажав їм вдалих виступів.

Детальніше: Обласний турнір з греко-римської боротьби

Back to Top