Здесь нашел интересный обзор

ЦВК сформувала виборчі комісії у Вінницькій області. Склад Могилів-Подільської міської та районної ТВК

Цього ро­ку ук­ра­їн­ців че­ка­ють чер­го­ві ви­бо­ри — на цей ра­з міс­це­ві. Во­ни від­бу­дуть­ся 25 жов­тня за но­ви­ми пра­ви­ла­ми і на но­вій те­ри­то­рі­аль­ній ос­но­ві. Змі­ню­ють­ся ви­мо­ги до кан­ди­да­тів, кіль­кість міс­це­вих рад, виг­ляд бю­ле­те­ня для го­ло­су­ван­ня і ба­га­то ін­шо­го

Центральна виборча комісія утворила та сформувала склад 532 обласних, районних (крім районів в АР Крим), міських (крім міст в АР Крим), районних у місті Києві виборчих комісій у межах 24 областей України. Постанову ЦВК затверджено 10 серпня. На Вінниччині сформовано обласну ТВК. Районні ТВК - Вінницька, Гайсинська, Жмеринська, Могилів-Подільська, Тульчинська, Хмільницька. Міські територіальні виборчі комісії – Барська, Бершадська, Вінницька, Гайсинська, Гніваньська, Жмеринська, Іллінецька, Калинівська, Козятинська, Ладижинська, Липовецька, Могилів-Подільська, Немирівська, Погребищенська, Тульчинська, Хмільницька, Шаргородська, Ямпільська ТВК.
 
 
Додаток 5
до постанови Центральної виборчої комісії
від 10 серпня 2020 року № 172
Могилів-Подільська районна територіальна виборча комісія
Вінницької області
 
Голова комісії – Завальнюк Олександр Анатолійович, 1965 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ВІННИЦЬКА ЄВРОПЕЙСЬКА СТРАТЕГІЯ" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу).
Заступник голови комісії – Маслянко Олександр Олександрович, 1946 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу).
Секретар комісії – Танієва Валентина Михайлівна, 1963 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу).
Члени комісії:
Гаврилюк Оксана Анатоліївна, 1970 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
Гончарук Наталя Сергіївна, 1958 року народження – від місцевої організації політичної партії "Громадянська позиція" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);
Дмитрук Наталія Григорівна, 1968 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
Довгаленко Григорій Павлович, 1956 року народження – від місцевої організації Партії Пенсіонерів України (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);
Єдинчук Роман Святославович, 1992 року народження – від місцевої організації Політичної Партії "ГОЛОС" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
Ігнатенко Олена Михайлівна, 1967 року народження – від місцевої організації Політичної Партії "ГОЛОС" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
Кидь Лілія Володимирівна, 1998 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ПАРТІЯ ШАРІЯ" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);
Корогода Микола Петрович, 1960 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
Крижанівський Володимир Анатолійович, 1974 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
Мєщанінова Анжеліка Василівна, 1978 року народження – від місцевої організації Політичної партії "Союз анархістів України" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);
Нестерук Володимир Якович, 1960 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
Савіна Майя Петрівна, 1972 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЗА ОДЕЩИНУ" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);
Соколовська Ірина Олександрівна, 1965 року народження – від місцевої організації Політичної партії "За Майбутнє" (пункт 2 частини другої статті 203 Кодексу);
Філіпішена Марія Володимирівна, 1992 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
Шиптун Лідія Федорівна, 1954 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "РІВНЕ РАЗОМ" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу).
Секретар
Центральної виборчої комісії О. ГАТАУЛЛІНА
 
 
 
Додаток 19
до постанови Центральної виборчої комісії
від 10 серпня 2020 року № 172
Могилів-Подільська міська територіальна виборча комісія Могилів-Подільського району Вінницької області
 
Голова комісії – Сорочан Валентина Вікторівна, 1968 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу).
Заступник голови комісії – Гранатюк Сергій Павлович, 1973 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу).
Секретар комісії – Молодчак Юлія Володимирівна, 1988 року народження – від місцевої організації Політичної партії "Громадянський рух "Спільна Справа" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу).
Члени комісії:
Артамонов Віктор Олександрович, 1955 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
Дегтярьова Олеся Олександрівна, 1985 року народження – від місцевої організації Селянської партії України (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);
Денисенкова Світлана Олександрівна, 1985 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОШУКАНІ УКРАЇНЦІ" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);
Кадлуб Володимир Ярославович, 1972 року народження – від місцевої організації Політичної партії "Час змін" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);
Кісілевська Лалі Ражденівна, 1967 року народження – від місцевої організації Політичної Партії "ГОЛОС" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
Климик Вадим Володимирович, 1976 року народження – від місцевої організації Політичної партії "Солідарність жінок України" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);
Мєщанінов Микола Олександрович, 1980 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
Миколайчук Ірина Володимирівна, 1984 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);
Нагара Світлана Петрівна, 1953 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
Ніжньовська Надія Іванівна, 1954 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
Павлик Ігор Анатолійович, 1973 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
Пузирьов Ігор Сергійович, 1980 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
Третяк Валентина Іллівна, 1964 року народження – від місцевої організації Політичної партії "За Майбутнє" (пункт 2 частини другої статті 203 Кодексу);
Чумаченко Алла Юріївна, 1967 року народження – від місцевої організації Політичної Партії "ГОЛОС" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
Шипович Тетяна Василівна, 1957 року народження – від місцевої організації Політичної партії "РУХ НОВИХ СИЛ МИХАЙЛА СААКАШВІЛІ" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу).
Секретар
Центральної виборчої комісії О. ГАТАУЛЛІНА
Back to Top