Свято парапланеризму

 На Могилів-Подільщині відбувся ІІ-й Міжнародний фестиваль повітроплавання Авіа-Фест «Крила Дністра-2018»

5 травня у мальовничому поділь-ському селі Лядово, на березі Дністра  відбувалося свято парапланеризму. Щороку фестиваль  збирає на Могилів-Подільщині шанувальників виду спорту, що дарує неймовірні відчуття та враження відчайдухам і сміливцям. Цього року у змаганнях брали участь парапланеристи з Білорусії, Угорщини, Фінляндії, Польщі, Молдови та різних куточків України. Спонсором фестивалю стало Товариство з обмеженою відпо-відальністю «Український волоський горіх», Організатори - ТОВ «Агрокряж», ФГ «ВІТА-АГРО».

 В урочистому  відкритті  заходу взяли участь представники обласної та районної державної адміністрацій, обласної та районної рад, обласного та районного осередків парапланеризму Укра-їни, депутати, спонсори, організатори фестивалю, делегації з інших районів та областей, з Республіки Молдови.

Голова Вінницької ОДА Валерій Коровій від імені обласної державної адміністрації та обласної Ради нагородив почесною грамотою голову Вінницького обласного осередку федерації парапланеризму України Сергія Шибінського за вирішальний  внесок у  розвиток парапланерного  спорту у Могилів-Подільському краї. Сергій Шибінський відповів очільнику області врученням футболки, яка символізує Кубок Дністра.

Протягом дня здійснювалися польоти  мотопара-планів, керованих авіамоделей, діяла виставка зразків надлегкої авіації. Кожна територіальна громада презентувала свою світлицю, гостей пригощали смаколиками, а народні колективи радували українською піснею. А ще були дитячі атракціони, ви-їзна торгівля, катання на катері  по Дністру, польоти повітряної кулі, екскурсії до Лядівського Усікновенського скельного чоловічого монастиря, концертна програма за участю творчих колективів Могилів-По-дільського  району та відомих  українських співаків - заслуженого артиста України Олексія Ричка, народного артиста  України Миколи Янченка, зірки укра-їнської естради Ірини Федишин – все це захоплювало,  розважало, дарувало незабутні  враження. Завершився фестиваль вогняним піротехнічним шоу «Полум’я віків».