nachodki.ru интернет-магазин

27 років на захисті кордону

Могилів-Подільські прикордонники урочисто відзначали дві знаменні дати – професійне свято та 27-у річницю з дня створення загону. Військова одиниця охороняє двісті кілометрів україно-молдовського кордону в межах Могилів-Подільського, Ямпільського, Піщанського районів Вінницької області.

Урочисті заходи проходили у Будинку школярів, який був вщент заповнений військовослужбовцями в прикордонних одностроях. Вітальні промови, нагородження та музичні віншування. Час від часу зала на вітання «Слава Україні» відповідала гучним скандуванням «Героям слава», і від того потужного чоловічого хору перехоплювало дух, наповнювалися гор-дістю серця усіх присутніх. «Ви - наша сила і міць» - так і хотілося промовити кожному  воїну.

Відкрив урочистості начальник загону, полковник Ігор Тимчук, який привітав військовослужбовців зі святом та розповів про здобутки військової одиниці. З початку російської агресії військовослужбовці загону втратили 7 побратимів, ім’я одного із них - героя України В’ячеслава Семенова - присвоєно загону. Хвилиною мовчання  присутні на заході вшанували пам’ять  полеглих прикордонників.

 А далі настала черга поздоровлень.

Першим на сцену був запрошений  голова обласної державної адміністрації Валерій Коровій. «За ці роки ми не тільки відзначали разом урочисті події, обласна державна адміністрація завжди тримала руку на пульсі і підтримувала Могилів-Подільський прикордонний загін матеріально. Для нас завжди були важливими співпраця і розуміння проблем служби по захисту кордонів нашої держави», - відмітив очіль-ник області, звертаючись до присутніх. Приємним повідомленням, почутим в той день з вуст першої особи Вінниччини, було те, що Вінницька ОДА ви-ділить на потреби загону 1 мільйон 100 тисяч гривень. Це – гідний дарунок до події!

«З тих 27 років, що ви відзначаєте, 25 - я з вами поруч, - зазначив у вітальній промові міський голова Петро Бровко. - На вас лежить священна місія – охорона державних кордонів молодої, відродженої через віки укра-їнської держави. Ваша мужність, витримка вселяє впевненість у завтрашньому дні!».

Один за одним на сцену виходили керівники районної державної адміністрації, правоохоронних структур, інші почесні  гості.  Усі щиро вітали «зелені берети» та дарували цінні подарунки. Низка військовслужбовців отримала грамоти за зразкову службу та мате-ріальні заохочення. Постійно підтримує вартових кордону депутат Вінницької обласної ради Геннадій Вацак, від його імені почесну місію виконав його син Владислав. Він привітав охоронців кордону зі святом та вручив грамоти з преміями 25 військовослужбовцям. Загалом в той день було відзначено понад 100 військовослужбовців та працівників загону.

Командир Ігор Тимчук вручив воїнам нагороди і відзнаки Прикордонного відомства, Регіонального управління, подяки та грамоти керівництва прикордонного загону.

Творчими номерами привітали прикордонників дитячий вокальний ансамбль «Юний прикордонник», хореографіч-ний колектив «Дністрове гроно» та зразковий ансамбль скрипалів.

В цей урочистий день було вшановано всіх, хто причетний до забезпечення недоторканності кордону України, хто стоїть на варті передових рубежів Вінниччини.

Back to Top