Шаблоны для Joomla 3 здесь

"Полонія-Поділля" відзначила День Конституції Польщі

 

Третього травня Республіка Польща святкує  День Конституції.  Дату створення головного державного документа, що визначає права і свободи громадян, відзначили і члени польської спільноти Могилева-Подільського «Полонія-По-ділля».  З нагоди знакового дня у Будинку культури відбувся захід, в процесі якого його учасники отримали пізнавальну  інформацію про історію Конститу-ції  Польщі, творчі колективи порадували чудовим концертом.

Урочисто звучанням гімнів Польщі та України означився початок заходу. Опісля з промовою виступила очільниця  культурно-освітньої орга-нізації «Полонія-Поділля» Емілія Цвєткова.  «Поляки створили Конституцію одну з перших, ще в 1791 році, і з того часу живуть і керуються нею. Окрім пошани до закону, вони  з глибоко шаною  ставляться до своє мови і культури», - зазначила Емілія Францівна. У виступі також було приділено увагу спільній історії Польщі та України.

Продовживлось свято виступами юних представників польської спільноти з розповіддю про історію  Конституції. В концертній програмі було представлено національні пісні і танці.

Back to Top