nachodki.ru интернет-магазин

"Кубок Днiстра" - неповторнi вiдчуття

Коли називаєш населений пункт Нагоряни Могилів-Подільського району, то одразу постає візитівка села та  району загалом - парапланеризм. Ось вже 27 років там, на крутих схилах Дністра збираються закохані в небо люди, аби  відчути дух неба та спортивний азарт. 

Цьогоріч в Нагоряни покликав XXII традиційний міжнародний Кубок Дністра з парапланерного спорту, який проходив з 28 квітня по 6 травня. У його витоків (з 1995 р.), стояв ідейний натхненник та, власне, й організатор Сергій Шибінський. До парапланеризму він долучив усію свою родину та друзів, тож по праву Кубок можна назвати його сімейним дітищем. “В цьогорічному Кубку взяли участь 27 пілотів з України і Грузії. Зібралися чимало давніх друзів, були і новачки, також, як і ми, закохані в небо. Маршрути прокладали з Кремінного до Тростянця (49 км) і до Ямполя  (52 км), з Нагорян до Мурованих- Курилівців (22 км) і до Жмеринки -(72 км). Ловили вітер та погоду. Після польотів відпочивали, спілкувалися, ділилися враженнями. Все це неповторні відчуття!”, - коментує Сергій Шибін-ський.

Володарем ХХІІ Кубка Дністра став хмельничанин Сергій Гурницький.  Друге місце посів Костянтин Шевчук з Бердичева, третє - киянин Юрій Чечайлюк.

Сергій Шибінський висловлює вдячність усім, хто долучився до організації міжнародних змагань: "Вдячний за допомогу в проведенні Кубка Дністра Могилів-Подільській  районній державній адміністрації, управлінню фізичної культури та спорту Вінницької облдержадміністрації, Могилів-Подільській регіональній федерації дельтапланерного спорту.

Четвертий рік поспіль дарує солодощі призерам Кубка - Кондитерський дім “Вацак”, гарні призи надала вітчизняна фірма “Sky Country “з міста Харкова, що займається виготовленням парапланерного спорядження. Надав допомогу у проведенні змагань прихильник парапланерного спорту- підприємець Колеснік Василь, місцевий житель Леонід Телішевський, наш земляк, що проживає і господарює в селі Требусівка Піщанського району Тимчак Анатолій Григорович. Завдяки усім прихильникам  спорту Кубок Дністра щорічно збирає все більше учасників і про нього знають навіть поза межами України".

І справді приємно, що про Нагоряни знають як про колиску парапланерного спорту регіону та України.

Back to Top