"Ми це зробили!"

Випускники Могилів-Подільської мистецької школи отримали свідоцтва про позашкільну освіту та попрощалися із закладом.

Останні дні весни – пора випускних свят. 28 травня урочистим заходом у Будинку школяра відзначили завершення навчального курсу випускники Могилів-Подільської мистецької школи. Окрім вихованців музичного та образотворчого відділів мистецького закладу, викладачів, батьків, учасниками свята стали представники Могилів-Подільської міської ради – начальник управління мистецької політики і ресурсів
Тетяна Флуд та начальник відділу мистецьких закладів управління мистецької політики і ресурсів Олена Марченко.

Початок урочистого заходу ознаменував Державний Гімн України, після чого з вітальною промовою виступила начальник управління мистецької політики і ресурсів  Могилів-Подільської міської ради Тетяна Флуд. Привітавши усіх присутніх у залі, головні слова виступу вона адресувала випускникам: «Дорогі випускники! Бажаю вам впевнено йти життєвою дорогою, завжди досягати поставленої мети, бути справжніми патріотами та творчими особистостями, творити нову історію нашої держави, бути взірцем людяності, вихованості і освіченості!».

В ході промови з уст виступаючої прозвучали слова подяки на адресу очільника міста: «Хочу подякувати міському голові Петру Бровку за підтримку та сприяння у розвитку мистецтва. Не було жодного організаційного чи фінансового питання, яке б не було ним почутим та вирішеним». Підтверджуючи сказане, Тетяна Флуд відзначила профінансовані міською радою ремонтні роботи в приміщенні від-ділу образотворчого мистецтва, що посприяло забезпеченню належних умов для навчання, та зауважила, що у поточному році заплановано ремонт даху та роботи з відновлення фасаду будівлі, в якій розташована мистецька школа.

З великим задоволенням і гордістю Тетяна Флуд вручила відзнаку Міністерства культури України  – диплом переможця Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості «Об’єднаймося ж, брати мої» Вікторії Соболевській, а також почесну грамоту викладачу образотворчого відділу мистецької школи Інні Лабун.  

«Рівних доріг, попутнього вітру, добра у житті та любові у серці!» – побажав випускникам директор мистецького закладу Ігор Безпалько. Щиро подякував він всім викладачам за те, що розкривали таланти. Особлива подяка за постійну підтримку і розвиток мистецької школи прозвучала на адресу міського голови Петра Бровка, начальника управління мистецької політики та ресурсів Тетяни Флуд, начальника відділу мистецьких закладів управління мистецької політики і ресурсів  Олени   Мар-ченко.

Значну частину промови Ігоря Безпалька склав перелік здобутків та перемог вихованців закладу в міжнародних, всеукраїнських, регіональних конкурсах та виставках.

Прозвучали слова вітань та подяки з уст батьків вихованців  закладу, а також і самих випускників. «Ми це зробили!», – означила успішне завершення нелегкого, але захоплюючого курсу позашкільної освіти одна із представниць тих, хто віднині шукатиме застосування своїм талантам і знанням у широкому світі можливостей. Як було сказано, у кожного з сьогоднішніх випускників впродовж навчання була своя дивовижна історія, та ця казка скінчилася, але обов’язково розпочнеться інша.

Урочисто вручили свідоцтва про позашкільну освіту та похвальні листи випускникам, які славили мистецький заклад, наше місто і Україну своїми творчими здобутками впродовж навчання, і хочеться вірити, що попереду чекають ще більші успіхи, і ми завжди будемо горді ними.