Делегація з Могилева-Подільського відвідала місто-побратим з офіційним візитом

Офіційна делегація з Могилева-Подільського на чолі з міським головою Петром Бровком взяла участь у святкуванні Дня міста Шрьода Великопольська, що у Польщі.

Під час урочистого прийому очільниками міст Петром Бровком та новообраним бурмістром Петром Мелохом було урочисто підписано договір про співпрацю та обговорено плани на майбутнє.

У центрі уваги співрозмовників були практичні питання співпраці між містами Могилевом-Подільським та Шрьодою Великопольською у культурній, освітній  та комунальній сферах. В ході зустрічі обговорювався україно-польський молодіжний проект під назвою «Будемо друзями» щодо поїздки восени молоді нашого міста до Польщі, де учасники проекту матимуть змогу ознайомитися з культурою та освітою Польщі.

На урочистій церемонії підписання були присутні делегації з Чехії та Германії. Так, керівництво міста  Геннігсдорф, яке знаходиться у Німеччині, висловило зацікавленість у налагодженні партнерських відносин з містом Могилевом-Подільським, що й було обговорено в особистих зустрічах керівництв міст.

Петро Бровко дякував європейській стороні за незмінну підтримку з боку ЄС суверенітету та територіальної цілісності України, а також особливу роль, яку відіграє Європейський Союз у стримуванні російської агресії проти України, подоланні її наслідків, вирішенні соціальних, гуманітарних та інших проблем, спричинених нею.

Також  висловив сподівання на швидше закінчення бойових дій на території України.