Дитяче свято у Могилеві-Подільському

В Родинному парку та в центрі 119-го району 1 червня вирувало свято: серед яскравих кульок під звуки запальної  музики  разом з  веселими аніматорами розважалася дітвора: дівчатка і хлопчики танцювали, брали участь в різноманітних конкурсах, ласували морозивом, втішалися подарункам-призам.  

Такі ж дійства відбувалися завдяки Геннадію Вацаку в інших райцентрах, містах та селищах Дністровського регіону. Територія розваг – Піщанський, Ямпільський, Крижопільський, Чечельницький, Могилів-Подільський райони. На майданчиках перед фірмовими   магазинами  Кондитерського дому “Вацак діток розважали казкові персонажі з популярних мультиків, запалювали азартом  – ігри та конкурси, дарували насолоду  подарунки від мецената.

Не обійшов увагою Геннадій Вацак і дітей з обмеженими функціональними можливостями:  до кожного з них (а це 420 осіб) адресно завітали волонтери з подарунками від  депутата. А в  Піщанці 1 червня  було проведено ще й футбольний турнір на Кубок Геннадія Вацака. 

Як і щороку, в міжнародний день захисту дітей Будинок школяра прозвітував  концертом.

Учасники гуртків та студій  подарували  гарний настрій та естетичну насолоду, художніми номерами, продемонструвавши неабиякі вокальні та хореографічні здібності. До свята будинок школяра також отримав  подарунок від Геннадія Вацака: освітлення для сцени.