51 нагорода у СК "Спартак-Вацак"

4 бронзових, 20 срібних та 27 золотих нагород

здобули кікбоксери з Могилева-Подільського!

З 24 по 26 травня в Києві проходив заключний, 3 етап весняної серії всеукраїнських чемпіонатів з кікбоксингу WKA.

Команда спортивного клубу "Спартак-Вацак" у складі 30 спортсменів зробила неможливе та посіла третю сходинку серед клубів України за підсумками всіх трьох етапів. 4 бронзових, 20 срібних та 27 золотих нагород здобули кікбоксери спартаківці з міста над Дністром. Такі здобутки підняли спортсменів нашого міста на гідне місце бронзових призерів.

Кращим бійцям команди запропонували виступати на гала-вечорі кікбоксингу АРКА-2019 на День міста у Києві під Аркою дружби народів. Там троє наших кікбоксерів також святкували перемоги. Кращими в команді за всю серію було визнано та включено до складу КРАЩИХ і вручено золоту НІКУ Каріна Деміда та Олександра Гончарука – 26 перемог без жодного програшу!

Батьки та спортсмени висловлюють подяку людям, які допомогали протягом серіі  змагань: Михайлу Грумінскому, Володимиру Кучеру, Андрію Лесніку. Окрему подяку заслуговує людина, без якої не були б можливими досягнення та участь команди у таких змаганнях, – це Геннадій Вацак. Він протягом майже 10 років допомагає розвитку кікбоксингу на Вінничині – як у фінансуванні команди, так і у проведенні змагань різного гатунку. За ці роки команда тричі вигравала кубки області ВАКО, ИСКА, ВКА. Хлопці ставали неоднарозовими переможцями чемпіонатів країни з кікбоксингу, боксу, тайландського боксу, рукопашного бою та ушу. Саме завдяки підтримці та належним умовам для тренувань спортивний клуб "Спартак-Вацак" став третім клубом країни.