«Іменні» стипендії обласної державної адміністрації та обласної ради

44 студенти навчаються у ВНЗ Могилева-Подільського з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. 15 з них закінчують або вже закінчили навчання у першому півріччі цього року. 11 червня представники Вінницького обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей і молоді Ірина Пригалінська та Ірина Шмігленко прибули до нашого міста для вручення дітям вищеназваних категорій «іменних» стипендій облдержадміністрації та обласної ради, які водночас є фінансовою допомогою та винагородою за навчання.

Юнакам та дівчатам було також надано консультації щодо законодавчих новацій у питанні соціальних гарантій та виплат. Зокрема, методистка відділу методичного забезпечення соціальної роботи Вінницького ОЦ СССДМ Ірина Пригалінська повідомила випускникам, що за умови легального працевлаштування за спеціальністю вони мають право отримати допомогу від навчального закладу у розмірі шести прожиткових мінімумів. Торкнулися і питання соціального житла для дітей-сиріт.

Працівники соціальних служб поцікавилися планами молодих на майбутнє, побажали їм життєвої удачі та вручили, окрім стипендій, пам’ятки для виховання в собі фінансової культури.

Back to Top