Здесь нашел интересный обзор

Депутати затвердили місцеві податки на 2020 рік

Податкове законодавство вимагає  у  чітко ви-значений термін сформувати податкову базу місцевих податків, тож з цією метою і зібралися 19 червня в терміновому порядку депутати Могилів-Подільської міської ради на позачергову, 37-му сесію.

 На порядку денному лише п’ять питань, що стосуються встановлення на 2020 рік (за півроку до нового календарного року) податку на майно, збору за місця паркування, туристичного збору, єдиного податку та внесення відповід-них доповнень до плану-графіку підготовки проектів регуляторних актів на 2019 рік. Місцеві обранці заслухали інформацію начальника фінансово-економічного управління міської ради Ірини Мостовик з обґрунтуванням  ставок податку по Могилеву-Подільському.

Міський голова Петро Бровко подякував народним представникам за розуміння та оперативне реагування: «І нехай питань, що ми винесли на позачергову сесію, не так багато, проте вони вкрай необхідні для нашого міста, адже визначають подальшу діяльність громади та цілого господарського механізму».

Після обговорення, всі питання, винесені на позачергову сесію, депутати підтримали одноголосно.

Back to Top