Joomla модули на http://joomla3x.ru и компоненты.

Навчальний рік розпочався

2 вересня медичний коледж міста відкрив свої двері для студентської молоді. Традиційно новий навчальний рік розпочався із урочистого заходу з нагоди Дня знань та посвяти першокурсників у студенти. Викладачі, студенти та їх батьки зібралися великою дружньою сім’єю, щоб урочисто розпочати навчальний процес.

Почесним гостем свята був міський голова Могилева-Подільського Петро Бровко. У своїх вітаннях студентам Петро Петрович акцентував увагу на важливості роботи медичних сестер та фельдшерів, розповів про гарні традиції педагогічного колективу, про його високий науковий та виховний потенціал, а також згадав свої студентські роки, адже він – випускник Могилів-Подільського медичного коледжу 1978 року. Міський голова побажав усім плідної праці та відзначив Почесними грамотами кращих викладачів коледжу О.Непокойчицького, З. Байдецьку, Н. Боднар.

З вітальним словом звернувся до усіх присутніх директор коледжу Володимир Кордон. Він привітав з Днем знань, побажав успішного навчального року та наголосив на особливостях роботи медичних працівників і великій відповідальності студентів в оволодінні цією професією. Звернувшись до першокурсників, директор коледжу запевнив їх та батьків, що в стінах коледжу вони отримають гідну освіту і виховання.

Директор коледжу та міський голова вручили кращим студентам свідоцтва про занесення на Дошку пошани.Особливі віншування під час свята лунали на адресу студентів нового набору. Першокурсники прийняли естафету від випускників та пообіцяли бути гідними звання студента медичного коледжу: урочисто одягнули білі халати та прийняли клятву студента-медика. Хвилюючі миті свята – позаду. Попереду – навчальний рік, турботливі будні та наполеглива праця викладачів і студентів.

__________________________________________________________________

За шкільні парти у новому навчальному році в ЗНЗ Могилева-Подільського сіли 3 511 школярів, в тому числі – 352 першокласники. Хай кожен ваш, діти, день, пройдений дорогою знань, буде захоплюючим, дарує успіхи і натхнення! 

Back to Top