Компоненты, модули, шаблоны и другие Расширения Joomla

Учительська конференція:  досягнення, здобутки, плани

30 серпня зала Будинку школяра зібрала учительство Могилева-Подільського на щорічну освітянську конференцію для підведення підсумків роботи у минулому навчальному році та намічення основних напрямків діяльності на наступний.

Учасниками конференції стали педагогічні працівники дошкільних, шкільних та позашкільних навчально-виховних закладів, керуючий справами виконавчого комітету міської ради Руслан Горбатюк, начальник управління освіти Володимир Коновалов, голова міськрайонної профспілкової організації освітян Галина Мельник. 

Традиційно до заходу освітні заклади підготували відеопрезентації досягнень, серед яких – участь в предметних олімпіадах та конкурсах, у художній самодіяльності, тощо. 

Урочистим звучанням гімну означився початок заходу.  Начальник управління освіти Володимир Коновалов, привітавши учасників конференції, закликав насамперед вшанувати полеглих захисників України, і зал завмер у хвилині мовчання, а на екрані змінювали одна одну фотографії загиблих могилівчан.

Володимир Коновалов оголосив про порядок денний конференції та представив молодих кадрів, що влилися у вчительську сім’ю. Новачків запросили на сцену для привітання та вручення подарунків. Опісля начальник управління освіти доповів про підсумки роботи освітянської галузі міста в період 2018-2019 навчального року та плани на новий. Привітав педагогічних працівників та дав оцінку готовності закладів освіти до початку навчального року керуючий справами виконавчого комітету міської ради Руслан Горбатюк.

У ході конференції традиційно відзначили досягнення і здобутки кращих освітян.

З Доповіді начальника управління освіти Вололдимира Коновалова

Про нову українську школу:

Вперше за останні десятиліття ми не ламали голову, де взяти кошти, а думали як використати ту субвенцію, яку держава дала під НУШ, та інклюзивну освіту.

У цьому році держава виділила 620 тис. грн. на НУШ, міська рада (106 тис. грн.) на придбання меблів, ноутбуків, дидактичного обладнання для першокласників.

Про зроблене:

З міського бюджету виділено кошти на заміну опалювальної системи в ДНЗ №4, плит у ДНЗ №1.

Великі роботи проведено за батьківські кошти, особливо в ДНЗ №5: це капітальний ремонт кухні із заміною електропроводки та плитки на стінах і підлозі, обладнання.

У ДНЗ №2 заново створено ігровий майданчик для молодшої групи, завершено заміну усіх вікон.

Про хід будівництва басейну:

Міською радою в минулому році виділено величезні кошти – 2,2 млн. грн. В поточному році виділено ще більше – 3,7 млн. грн., і я думаю, що ця цифра не остаточна на цей рік.

У головному приміщенні залишилось три види робіт.   Роботи ведуться в другому корпусі, де мають бути санітарно-побутові кімнати. Дах, стелю, підлогу, вікна замінили, далі оздоблювальні роботи. Проведено тендер на реконструкцію третього корпусу, де буде механічна частина. Виконано більше половини від проєктних робіт, але найбільш трудомістких.

Дошкільна освіта:

У нас немає черги в садочки, навпаки, при потребі ми маємо можливість відкрити ще 6 груп.

Щорічно ми проводимо перевірку готовності до школи всіх дітей старших груп. У цьому році в 10 групах навчалось 319 дітей. Кожна дитина мала показати рівень пізнавального, логіко-математичного і мовленнєвого розвитку. Дітей з низьким рівнем розвитку було 6%, 7%, 9% відповідно.

Серед серйозних проблем в дошкільній освіти – низький рівень оплати праці, особливо посад вихователів, на рівні мінімального окладу.

Про досягнення:

12 випускників отримали золоті медалі, 7  - срібні. Це означає, що із трьох предметів ЗНО у цих дітей був результат, який відповідав оцінкам 10-12. Окремо відзначу НВК №4, де найбільше медалістів, і всі вони підтвердили свої оцінки. 6 випускників міста набрали на ЗНО від 195 до 199 балів.

У рейтинговій таблиці Вінницької області НВК №3 посів друге місце із середнім балом ЗНО 160,6. Інші теж не пасли останніх.

Є певні здобутки у проведенні Спартакіади школярів. За останні роки місто пройшло від 16, до 9, 6 і у минулому році 3-го місця в області, за що отримали кубок. В залік береться 9 результатів з різних видів спорту.

Ми продовжуємо себе в дітях. Є бажання у мене і, я сподіваюсь, у кожного з Вас, щоб це продовження, щоб новий навчальний рік приніс нам нову якість організації освітнього середовища, нові здобутки.

 

Back to Top