Компоненты, модули, шаблоны и другие Расширения Joomla

Вечорницi у "VеrаnDa"

Ми завжди вітаємо цікаві ініціативи і розповідаємо про вдалі приклади на шпальтах нашої газети. Цього разу в об’єктиві «Краян» кафе «VeranDa», що в 119-му мікрорайоні та його ініціативна власниця Елла Трейбич.

Якщо хтось і знає, як перетворити звичайне відвідування кафе у цікавий та пізнавальний вечір, то це Елла Трейбич, власниця закладу, яка започаткувала у «VeranDa» традицію проводити «Родинні вечорниці».

Все нове у нас сприймається як щось нетипове, вечорниці у «VeranDa» не виняток. Відвідувачі спочатку лише спостерігали, та з часом їм така ініціатива сподобалася і вони стали її активними учасниками.

Зараз жителі мікрорайону з радістю очікують вихідних, адже на завершення тижня на них чекають цікаві посиденьки у «VeranDa», тож і приходять цілими сім’ями. Охочих вдосталь, бо ж коли починається дійство, то ніде й яблуку впасти, а головне те, що такий активний відпочинок до вподоби і дорослим, і малим. Могилівчани часто запитують, коли будуть наступні посиденьки, бо не хочуть пропустити можливості гарно провести вечір.

Елла Аркадіївна сама виступає модератором, кожен захід тематичний, до прикладу, на вечорницях до свята Івана Купала відвідувачам випала нагода долучитися до традиції плетіння віночків. З нещодавніх, свято до Дня незалежності, а перед Першовереснем для діток проводилась вікторина, у якій із радістю брали участь маленькі гості закладу.

Варто зазначити, що для своїх відвідувачів пані Елла запрошує міських артистів, а також відшуковує народні таланти, які презентують свою творчість. При цьому всі фінансові витрати бере на себе, оплачуючи артистам їхню роботу. "Аби наші посиденьки були повноцінним святом", – каже вона.

Захоплює і той факт, що єврейка за національністю Елла Аркадіївна з такою любов’ю (!) подає все українське, народним традиціям та культурі присвячений кожен вечір вихідних.

Гарні починання завжди потрібно підтримувати та розповідати про них. У першу чергу потрібно подякувати самій Еллі Трейбич за те, що вона прагне чимось здивувати містян, а задля цього готує цікаві програми. Адже коли до тебе приходять, щоб зарядитися позитивом, і з таким бажанням очікують наступних вихідних, можна впевнено сказати, що твоя справа приносить задоволення, і не тільки тобі.

Посиденьки на свіжому повітрі в атмосфері веселощів та розваг, коли разом збирається сім’я, що може бути краще. Круто, коли у нашому місті є таке місце, де можна гарно провести час, перед початком нового тижня. У 119-му мікрорайоні таким місцем є кафе "VeranDa".

Back to Top