Шаблоны Joomla 3 тут

На прийомi в народного депутата

Геннадій Вацак провів 26 вересня особистий прийом громадян

Це перший прийом, здійснений Геннадієм Вацаком з моменту обрання депутатом Верховної Ради. Цьому передував місяць напруженої та плідної роботи у Києві, а впродовж тижня депутати працюють в округах.

Проводився прийом у громадській приймальні, яка нещодавно відкрилася у Могилеві-Подільському по проспекту Незалежності, впродовж кількох годин (до останнього відвідувача). До народного обранця із запитаннями, побажаннями, проблемами звернулися 45 осіб. Більшість звернень стосувалися надання матеріальної допомоги на лікування, проведення хірургічних операцій, курсу реа-білітації онкохворих, а також ремонту вулиць Вишневої, Богдана Хмельницького, Острівської. Зверталися до парламентарія громадяни і щодо сприяння у вирішенні земельних питань. Нарікають люди на високі й неконтрольовані ціни в аптеках, на завищені тарифи, ціни на молоко тощо.

«Тільки коли безпосередньо спілкуєшся зі своїми виборцями, краще розумієш проблеми, що їх турбують. Окрім того, під час таких зустрічей є можливість ви-слухати слушні зауваження і поділитися з людьми власними думками та планами щодо вирішення цих проблем. Чимало пропозицій  повезу до Києва, до Кабміну та Верховної Ради», - зазначає Геннадій Вацак.

Таке спілкування робить роботу народного обранця більш системною. Геннадій Вацак наголосив, що жодне звернення не залишиться без уваги, по кожному з них прийматимуться відповідні рішення.

Back to Top