Шаблоны Joomla 3 тут

Дитинство під знаком щастя!

Майже 280 могилів-подільських дітей отримали новий ігровий майданчик.

Нові зони дитячого комфорту облаштовано в ДП НВК №3, що в 119-му масиві, за кошти народного депутата Геннадія Вацака.

«Дитинство має проходити під знаком «Щастя», – переконаний депутат, – тому одним із пріоритетів моєї діяльності впродовж багатьох років було створення умов для гармонійного та активного розвитку наших дітей. Успішно працюють відкриті мною два дитячі клуби з кікбоксингу та шахів, допомагаю могилів-подільській  ДЮСШ наповнювати матеріальну базу для того, аби юні могилівчани могли фізично розвиватися в належних для того умовах.

Цього року облаштовую ігрові зони для активного відпочинку малечі. 22 майданчики встановлено в Чечельницькому, Ямпільському, Крижопільському та Піщанському районах. В Могилів-Подільському районі – 9, в нашому місті – 8. Треба було обновити дитячий майданчик в дитсадку, що в 119-му масиві, – і ми відгукнулися на прохання педколективу». 

Отримавши в подарунок від депутата ігрові конструкції, їхнім встановленням зайнялися самі працівники закладу. Кілька годин згуртованої та плідної роботи принесли гарний результат. Тепер малята мають більше простору для розваг та ігор.

«Наші малята з нетерпінням чекали нових гойдалок та ігрових зон. І Геннадій Вацак подарував їм таку радість. Ми вдячні народному депутату за увагу до дітей та щире серце! – розповіла заступниця директора з виховної роботи НВК №3 Олена Пронько. – У садочку панує свято, адже дітки отримали справжнє ігрове містечко!».

«Ми повинні докладати максимальних зусиль, щоб наше підростаюче покоління розвивалося у комфортних умовах. Велика подяка батькам і педагогічному колективу, який безпосередньо працює із до-шкільнятами. Ми впевнені, що разом із громадою міста нам вдасться втілити у життя чимало хороших ідей», – резюмував Геннадій Вацак.

Back to Top