Шаблоны для Joomla 3 здесь

На виконкомi: ще одна дитина-сирота матиме власне житло

Нагальні питання життя міської громади розглядали на засіданні виконавчого комітету 1 жовтня.

Про роботу в першому півріччі поточного року ввірених структурних підрозділів органу місцевого самоврядування звітували директорка КП «Престелерадіоцентр» Краяни» Тетяна Фоменко та начальниця відділу адміністративних послуг міської ради Людмила Живилко. Кожен з доповідачів інформував членів виконкому про проблемні питання та подальші виробничі плани. Міський голова подякував колективам за роботу та побажав не зменшувати темпів позитивних напрацювань.

На засіданні обговорили низку питань початку опалювального періоду, зокрема дозволу МКП «Теплоенергетик» на укладення договорів поставки природного газу з НАК «Нафтогаз України» та призупинення роботи двох міських котелень, а з тим – і припинення центра-лізованого теплопостачання будинків. Наразі, як повідомив директор МКП «Теплоенергетик»  Анатолій Смеречинський, триває процес відключення квартир від опалення, проведено широку роз’яснювальну роботу серед населення. «Приймаються  рішення щодо відключення по кожному будинку окремо. У біль-шості квартир вже є індивідувальне опалення», – доповів директор. У контексті теми начальниця управління праці та соціального захисту населення Людмила Дейнега поінформувала про державні компенсації на зимовий період для субсидіантів: «Якщо люди користуються електроопаленням, держава компенсує витрати при умові надання акта обстеження. Тож всі, хто опинився без централізованого опалення, можуть отримати субсидію».

Опираючись на звіт служби у справах дітей, сім’ї та молоді, члени виконкому прийшли до висновку щодо доцільності відлучення дитини від матері без позбавлення батьківських прав. «Жінка має трьох дітей, веде безвідповідальний спосіб життя, пиячить та надовго пропадає з дому. Щодо двох старших дітей вона вже позбавлена батьківських прав. Думали третю дитину залишити мамі, якщо вона виправиться, дали їй піврічний термін, але не допомогло. Дитина  при такій горе-матері жебракувала», – мотивувала рішення відібрати  дитину від матері Тетяна Пержар, виконуюча обов’язки начальника служби.

«Це рішення було непростим, проте залишати дитину з такою ма-тір’ю небезпечно. Хай краще ми її помістимо в дитячий будинок сімейного типу, де будуть про неї піклуватися», –підсумував Петро Бровко. 

Згідно рішення виконкому, місто братиме участь в державній програмі, завдяки якій забезпечуються соціальним житлом діти-сироти та позбавлені батьківського піклування. В питанні соціального захисту дітей-сиріт Могилів-По-дільський серед лідерів у області, адже міська влада активно співпрацює з державними програмами. Так вже придбано дві квартири для сиріт як соцільне житло і дві у власність. А тепер ще одна дитина матиме власне житло.

Back to Top