Шаблоны Joomla 3 тут

УАЗ від могилівчан відбув на передову

Жителі Могилева-Подільського продовжують допомагати українським воїнам. Цього тижня на Донбас вирушив черговий автомобіль від жителів міста. 

Там, на передовій, військова техніка вкрай необхідна. Її надзвичайно мало, вона ламається,  тож наші захисники завжди радіють саме такій допомозі. З Могилева-Подільського для потреб армії з початку російської агресії відправлено біля десятка різних машин, чимало транспортних засобів було відремонтовано. Тепер до списку техніки, що передали могилівчани, до-єднався і УАЗ, він також стане у нагоді під час дислокації та виконанні різних завдань.

«Це не просто транспортний засіб – це наша небайдужість стоїть тут на площі, тому що  є ті, котрі заявляють, що підвтомлені війною. Мені соромно чути, що комусь щось набридло. Це кажуть ті, хто не вважає себе українцем, не знає що таке батьківщина, рідна земля. А в цей час військові ціною власного життя відстоюють Україну! Сьогодні ми вкотре показуємо диванним патріотам приклад того, що ми продовжуємо нашу боротьбу – боротьбу за незалежність нашої держави і цілісність її кордонів», - наголосив міський голова Петро Бровко.

УАЗ-469 1979 року випуску. Члени Могилів-Подільської самооборони (Андрій Насіковський, Ігор Іванов, Віктор Ласкус, Станіслав Слободянюк) довели його до ладу, ремонтували власними силами при допомозі небайдужих могилівчан, які допомагали коштами та запчастинами (підприємці С.Звєрєв, М.Лавриненко, О.Пелецький, І.Іриневич). Тепер відремотована, практично уже бойова одиниця, була укомплектована гуманітарним вантажем, дитячими листами захисникам та відбула на Схід. Доправити авто взявся інспектор КП «Муніципальна варта» Андрій Насіковський.

"Без міського голови ми б нічого не зробили, - коментує директор КП "Муніципальна варта" Павло войціх. - Від нього ми отримали УАЗик на відновлення. Ми його відремонтували та передаємо на передову. Готуємо ще один - бортовий УАЗ". 

Перед відправкою міський голова особисто перевірив техніку, її готовність до далекої дороги. "З Могилева-Подільського для потреб армії у різні військові частини відправлено вже багато автомобілів. Я не знаю іншого міста, подіб-ного до нашого за чисельністю населення, щоб було настільки продуктивним у підтримці армії, зокрема технікою. Могилівчани знають, що українським во-їнам на передовій дуже необхідні транспортні засоби, тому й намагаються їм в цьому допомогти, демонструючи свій патріотизм та розуміння ситуації. Мир нам потрібен не будь-якою ціною, а тільки здобутий шляхом перемоги! Ви-грати може сильна армія, а вона у нас є такою!" - наголосив Петро Бровко.

Нехай УАЗик справно служить бійцям на передовій, роблячи свій внесок у справу наближення перемоги та миру.

Back to Top