Леонід Драгомін – чемпіон світу

Могилівчанин – Леонід Драгомін виборов золоту медаль на чемпіонаті світу з карате та кікбоксингу.

Змагання проходили серед всіх вікових  груп у місті Свідниці, що у Польщі, під егідою WKA.

Участь у змаганнях брали спортсмени з більш ніж 30-ти країн світу, в тому числі США, Канади та Австралії. Учасниками чемпіонату стали і наші земляки – спортсмени з  Вінниці та Могилева-Подільського. Серед них – 15-річний могилівчанин Леонід Драгомін, саме він досяг найвищого результату у своїй ваговій категорії (понад 65 кг) у розділі «лоу-кік лайт».

За підсумками проведених боїв, юнак здобув перемогу, таким чином виборовши золоту медаль! Вітаємо Леоніда з перемогою!

Пишаємося, що наш юний земляк представляє Україну та рідне місто на світовому рівні.

Варто зазначити, що Україна в чемпіонаті світу з кікбоксингу посіла перше місце в загальнокомандному заліку, здобутих медалей – аж 253!

Кікбоксери забрали 104 золотих, 101 срібну і 48 бронзових! На ІІ-му місці – команда з Шотландії – всього 22 медалі, ІІІ-є місце посіла збірна Ірану – 20 нагород.