Підвищуються тарифи:

Підвищуються тарифи: з листопада на централізоване опалення, з грудня – на воду

Підвищення тарифів на електроенергію спричинило перегляд тарифів на комірне. Комунальні підприємства «Водоканал» та «Теплоенергетик» несуть збитки через те, що існуючі тарифи не покривають усі їхні витрати. Тож ініціювали подання до міської влади щодо підняття тарифів. «Через таку ситуацію наші підприємства повлазили у боргові ями. Цінову політику треба було ще раніше привести у відповідність з витратами», – зауважив міський голова Петро Бровко.

Заслухавши інформацію керівників підприємств та начальника УЖКГ, виконком затвердив нові кориговані тарифи. Так, тариф на воду збільшується з грудня на 5 гривень – з 26,12 грн. до 31,12 грн., з листопада – на централізоване опалення, на 4,40 грн., з розрахунку за один квадратний метр (з 47,70 грн. до 52,10 грн.).

 На виконкомі обговорили старт опалювального сезону. Поки що осінь поблажлива до Могилева-Подільського і демонструє погодню лояльність. Проте тільки впродовж трьох діб середньо-добова температура повітря не перевищуватиме 8 градусів, як в Могилеві стартуватиме опалювальний сезон. «Ми готові до того, щоб у разі зменшення температури забезпечити початок опалювального сезону. Першими отримають тепло лікарні та навчальні заклади. Основними принципами господарювання зараз залишаються енергозберігаючі заходи, які сприятимуть  збереженню тепла й економії наших заощаджень», – зазначив Петро Бровко.