Joomla модули на http://joomla3x.ru и компоненты.

З Днем працівника соціальної сфери!

В першу неділю листопада в Україні традиційно відзначається День працівника соціальної сфери. Святкують його працівники  системи органів  праці та соціальної політики, Пенсійного фонду, Служби зайнятості, Фонду соціального страхування, а також фахівці інших установ і організацій, що належать до даного напрямку діяльності.

Напередодні  професійного свята, 31 жовтня, у Могилів-Подільській міській раді урочисто вітали соціальних працівників. 

Вітальну промову, сповнену слів шани і вдячності на адресу всіх причетних до соціальної діяльності, виголосив міський голова Петро Бровко.

"Сьогодні ми вшановуємо працівників, які щодня переймаються проблемами інших людей, дбають про надання допомоги потребуючим. Відсутність соціальної напруги у нашому місті є головним свідченням того, що ви сумлінно працюєте, і за це я вам щиро вдячний", - звернувся очільник міста до присутніх у залі працівників органів  соіального захисту, перш ніж приступити до традиційної процедури нагородження.

У супроводі щирих побажань та оплесків кращим працівникам установ та організацій соціальної сфери міста Петром Бровком були вручені грамоти та грошові винагороди, даровано квіти.

Директорка міського територіального центру Марина Амельченко висловила подяку за увагу та щирі привітання з професійним святом міському голові, а також депутату Верховної Ради Геннадію Вацаку.

"Ми вас не підведемо", - запевнила вона у плідній праці на благо міста  від імені працівників територіального центру.

Продовжився урочистий захід емоційною, сповненою теплих слів вдячності керівництву міста за підтримку, а також працівникам соціальної сфери промовою начальниці управління праці та соціального захисту населення Людмили Дейнеги.  

Завершила виступ Людмила Ігорівна побажанням: "Дай, Боже, щоб всі ми могли і завжди робили добро, воно, повірте, повертається сторицею".

Back to Top