Шаблоны Joomla 3 тут

Завершили 9 місяців року з перевиконанням бюджету

За підсумками 9-ти місяців цього року  міський бюджет перевиконано на 103,1 %. Цифри виконання головного міського кошторису розглядали на затверджували 7 листопада на 42-ій сесії міської ради. Доходи загального фонду перевиконані на 108%, що на 22,7 % більше, ніж у відповідному періоді минулого року. Податок на доходи фізичних осіб виконано на 109,5%, по місцевих податках та зборах виконання планових показників становить 108,6%.

Депутати затвердили основні показники міського бюджету та вирішили низку інших питань порядку денного сесійного засідання. Надали дозвіл на укладення договору оренди комунального майна по вул.Стуса, 54/7 з громадською організацією «Патріот України», затвердили фінансовий план на 2020 рік міського центру первинної медико-санітарної допомоги, внесли зміни до порядку проведення конкурсу з визначення проєктів (ініціатив) інститутів громадянського суспільства, оновили список присяжних, які будуть залучатися для розгляду і вирішення справ у Могилів-Подільському міськрайонному суді, надали дозволи на виготовлення технічної документації та проєктів землеустрою, включили земельні ділянки до переліку тих, які будуть передані у власність шляхом продажу на конкурентних засадах тощо.

Після розгляду основних питань порядку денного міські обранці обговорили ті, на вирішення яких є запит у містян. Депутатом Віталієм Боднарем було озвучено прохання мешканців кіровського масиву щодо встановлення біовбиралень у мікрорайоні, депутат Карен Бзнуні заявив про хамське ставлення до людей з боку персоналу електромереж, зокрема працівників розрахункового відділу. Щодо останнього депутати та міський голова були солідарні з Бзнуні та стали наводити відомі їм факти на підтвердження сказаного, вимагаючи вплинути на керівництво енергопостачальної організації. «Там справді твориться безлад, і я повністю підтримую вас та ваші ініціативи щодо впливу на ситуацію. До мене на прийом навіть приходили люди із записом спілкування працівників електромереж з літніми людьми. Це жах! Окрім хамства, через кожне слово - нецензурщина. Це неприпустимо!», - прокоментував Петро Бровко.

В підсумку сесійної роботи міський голова прозвітував про готовність міста до старту опалювального сезону та загалом до зими: «Ми придбали протиожеледні суміші, підготували 7 одиниць техніки, заключили угоду з «Нафтогазом». Загалом ситуація, в порівнянні з іншими містами, у нас далеко не найгріша. Працюємо в цьому напрямку».

Back to Top