Бесплатные шаблоны Joomla

Шана й дяка працiвникам культури!

8 листопада, напередодні Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва, в залі засідань міської ради урочисто вітали з професійним святом працівників закладів культури міста.

Із сердечними побажаннями та словами глибокої вдячності за сумлінну працю, відродження традицій, примноження духовних скарбів українського народу та  виховання творчої молоді до працівників сфери звернувся міський голова Петро Бровко: "Я дякую вам за те, що створили мистецькі школи рівних можливостей, навчання в яких доступне кожній талановитій дитині. Ви своєю працею вирівнюєте позиції поганого і хорошого в суспільстві".

Вітання, подяка за працю, щирі побажання творчих успіхів та життєвих гараздів на адресу працівників культури прозвучали з уст начальниці управління мистецької політики та ресурів Тетяни Флуд; реалізації творчих проектів і невичерпної наснаги побажав в.о начальника відділу культури та туризму Владислав Наконечний.

З нагоди свята, як знак подяки за самовіддану працю, високу професійну майстерність, внесок у примноження духовних цінностей і розвиток культури Могилева-Подільського кращим працівникам закладів культури міста було вручено грамоти та грошові винагороди. Також було відзначено і вихованців Могилів-Подільської мистецької школи – учасників та призерів міжнародного конкурсу-виставки «Для Бога я створю найкраще».

У відповідь на вітання учасники свята подякували за активну підтримку, увагу та всебічне сприяння розвитку культури і мистецтва у нашому місті міському голові Петру Бровку.

Back to Top