Палітра позашкілля

В рамках обласної естафети обміну досвідом «Палітра позашкілля» на базі Могилів-Подільського Будинку школярів відбувся семінар з обміну досвідом позашкільної роботи. Участь у семінарі взяли представники закладів дошкільної освіти районів області.

В арсеналі закладу позашкільної освіти – Могилів-Подільського Будинку школярів багато цікавих  форм роботи з дітьми та учнівською молоддю, тож є що показати, є чим поділитися. 

Під час оглядової екскурсії, якою розпочався захід, учасників семінару ознайомили з роботою різноманітних гуртків,  студій, школою естетичного виховання, роботами гуртківців та їхніми досягненнями.

Перші позитивні враження подарувала виставка дитячих робіт: вироби з природніх матеріалів та бісеру,  аплікації з тканини, квілінг та кірікомі. Викликала захоплення і виставка моделей, представлених гуртками авіа- та ракетомоделювання. Студія танцю «Аладін» порадувала гостей запальними танцями, хореографічні таланти продемонстрував навіть сам керівник студії.

Познайомилися учасники семінару також зі студіями бального та спортивного танцю, відвідали школу раннього естетичного виховання "Світлячок". 

З великим інтересом спостерігали гості за роботою гуртків з моделювання та конструювання одягу, вишивки, та інших – у ході семінару діти, що займаються в них, представили захоплюючі майстер-класи.

Складовою роботи семінару став фрагмент заняття гуртка спортивного туризму: «Робота на стенді для скелелазіння  в закритих приміщеннях», а також показові виступи вихованців гуртків авіа- та ракетомоделювання.

Представили свою роботу і творчі колективи художньо-естетичного напрямку.

Завершився захід підведенням підсумків семінару.