Година патріотизму в день гідності і свободи

День Гідності та свободи 21 листопада могилівчани відзначили патріотичним заходом – з віршами, піснями, урочистими промовами, спогадами про звитяжні і трагічні події, символічним покладанням квітів до підніжжя стіни пам’яті.

Відбувся захід у концертному залі Будинку школярів за участю представників влади, громадськості міста, учнівської молоді, ветеранів АТО, волонтерів.

Традиційно на початку заходу звучав національний гімн. Хвилюючу промову з нагоди пам’ятного дня виголосив міський голова Петро Бровко. Вірші та пісні, які звучали зі сцени, будили патріотичні почуття в серці кожного, хто був присутній у залі.

У рамках заходу виступила відома волонтерка, вінничанка Юлія Вотчер, засновниця та очільниця волонтерської організації «Мольфар».

Пані Юлія займається волонтерством ще з часів Майдану – була активною його учасницею, тож 21 листопада для неї – не просто дата в календарі. З цим днем та багатьма іншими днями Майдану, а потім і військового протистояння на сході країни в пані Юлії пов’язані і радісні, і болючі спогади – ними поділилася з учасниками заходу. Також волонтерка виконала важливу місію – передала подяку від бійців могилівчанам, які всі ці роки активно допомагають армійцям – продуктами харчування, необхідними речами, словами підтримки. З екрана до присутніх у залі зверталися воїни і дякували за допомогу жителям Могилева-Подільського, зачитували дитячі листи, і було дуже сумно довідуватися, що цих бійців уже немає серед живих...

Подяками та подарунками Юлія Вотчер відзначила дорослих і дітей, які допомагають фронту, серед них – працівники освіти, учні, ветерани АТО, нині члени волонтерської організації “Патріот України”.

Особливо відзначила волонтерка міського голову Петра Бровка, який активно допомагає армії і як очільник міста, і як громадянин, патріот. Міський голова відповів подякою від імені всіх учасників заходу юлії Вотчер за годину патріотизму.

Завершився захід на майдані Шани – вшануванням Небесної Сотні та загиблих учасників АТО.