«Я навік місцевий»

Скільки б не було розкидано по світу могилівчан, усіх їх тягне до рідної до-мівки, до міста, де народилися та виросли, де пройшло дитинство, юність. Незважаючи на місце проживання, продовжують називати себе могилівчанами. Пишається тим, що народився у славному Могилеві і письменник та поет, лавреат Всеукраїнської літературної премії ім. Михайла Коцюбинського Петро Скорук. Рідному місту присвятив автор свою чергову книгу з красномовною назвою «Могилівчани».

Презентація літературного краєзнавчого доробку відбулася 20 листопада у Могилів-Подільській мистецькій школі за участю представників міської влади, краєзнавців, колег, друзів автора, земляків, творчої інтелігенції. Колеги Скорука по перу – голова обласної спілки письменників, головний редактор журналу «Вінницький край» Вадим Вітковський, відомий український поет, перекладач, журналіст, Михайло Каменюк ділилися з присутніми враженнями від нового плоду творчості Петра Скорука. Книга вийшла в серії книг історії міст, сіл і селищ Вінницької області «Моя Вінниччина», випущеної КУ «Видавничий дім «Моя Вінниччина». В ній автор відтворює історію Могилева зі спогадів та розповідей очевидців, відомих людей – як «згусток колективної пам’яті про всіх, хто творив історію рідного міста».

«Я навік місцевий», – зазначив Петро Скорук, розповідаючи про роботу над книгою-посвятою рідному місту та літературному зізнанні у любові до нього.

Своїми враженнями від нового видання поділились також начальниця відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю міськради Інга Щербакова, помічник народного депутата України, директор медичного коледжу Володимир Кордон та інші.

На завершення творчого вечора  автор вручив новеньке видання в подарунок друзям, коллегам, поціновувачам.