Здесь нашел интересный обзор

З проханнями до депутата

21 листопада помічники-консультанти депутата верховної ради україни ген-надія вацака тетяна фоменко та людмила Зотова здійснили прийом громадян у Могилеві-Подільському.

На зустріч з депутатом записалося більше 100 громадян, аби поділитися наболілими проблемами, переважна більшість з них – соціального характеру, здебільшого це потреба у матеріальній допомозі, зумовлена станом здоров’я. Були, звичайно, й інші прохання. Громада села Кричанівки просила депутата допомогти вирішити питання підвозу сільських діток до Вендичанської школи, де вони навчаються, Борщівець – не закривати ФАП, жителі Юрковець скаржилися на «Енеру» через проблеми з поверненням коштів.

Громаду села Бандишівки хвилювали отрутохімікати, які залишилися в селі з часів СРСР, тож звернулися до нардепа з проханням допомогти в їхній утилізації.

Чимало було й тих, хто прийшов з клопотанням про капітальний ремонт доріг та прибудинкових територій, встановлення дитячих майданчиків, допомогу у працевлаштуванні та скаргами на незаконне звільнення, повернення соціальних виплат тощо.

Усі звернення зафіксовані й будуть опрацьовані командою парламентаря, про результати роботи в обов’язковому порядку буде сповіщено громадян.

Back to Top