Бокс

22-го листопада у Могилів-Подільській ДЮСШ пройшов відкритий чемпіонат міста з боксу.

У  змаганнях взяли участь 69 учасників (5 команд) з міста Бара, смт Рахни, м.Атаки (Молдова). Могилів-Подільський представляли команда "Спартак" та вихованці ДЮСШ.

За  підсумками змагань, перше місце здобула команда ДЮСШ – 14 золотих нагород! Їх здобули (кожен у своїй ваговій категорії) Владислав Волошин, Олександр Чорнокнижний, Ростислав Городинський, Тимофій Телішевський, Дмитро Чорнокнижний, Юрій Воробйов, Богдан Джурмій, Сергій Кучер, Іван Семенчук, Іван Магаровський, Петро Вербенюк, Василь Костюк, Андрій Вергелес, Юрій Печак.

У загальнокомандному заліку ІІ-е місце посіли гості з Республіки Молдови – 9 золотих нагород. Бронзу отримала команда "Спартак" – 5 золотих нагород, ними удостоєні боксери Іван Загородний, Олександр Чуйко, Богдан Савко, Данило Самойлов, Назар Джога.

IV-е місце посіла команда з смт Рахни, учасники якої у проведених поєдинках вибороли лише 3 золоті нагороди. Останні у списку з двома  золотими нагородами боксери з міста Бара.

У віковій групі дорослі-еліта дострокові перемоги в першому раунді здобули Богдан Сваричевський, вкотре свою майстерність продемонстрував Владислав Барчак.

Є кого відбирати серед могилівчан на чемпіонати області та турніри різних рівнів.