Joomla модули на http://joomla3x.ru и компоненты.

Могилiвчанин Валерiй Головенко – бронзовий призер України з бiльярду

 

Це вже друга бронза 15-річного спортсмена, першу медаль у Чемпіонаті України він завоював у 2016-му.

Захоплення більярдом Валерію передалося від тата, також Валерія, який всю свою нерозтрачену спортивну енергію спрямував на заняття з сином.

За плечима Валерія молодшого – чемпіонський титул Вінниччини 2015 та 2018 рр., бронза Відкритого Кубку Львова Lviv Open 2016 та перший дорослий розряд. І от тепер він – володар бронзової медалі престижного Чемпіонату України з  більярдного спорту триборства серед юніорів, юнаків та дівчат, що проходив з 28 листопада по 1 грудня в Одесі.

Це надзвичайно серйозні професійні змагання, тільки технічно сильні спортсмени долають три складні схеми: «Вільна піраміда», «Комбінована піраміда», «Динамічна піраміда». І Валерій Головенко не лише впоравився, а став одним із кращих серед найсильніших у своїй віковій категорії! Перемозі сина радіють його батьки, які їздять з ним на усі змагання, розуміючи, наскільки важлива для сина їхня підтримка.

Слід зазначити, що десятикласник з Могилева-Подільського Валерій Головенко був єдиним спортсменом з Вінницької області, тож він відстоював честь не лише Могилева-Подільського, а й усього подільського регіону. Вітаємо Валерія з перемогою!

Back to Top