Joomla модули на http://joomla3x.ru и компоненты.

Привернути увагу

Епідемія ВІЛ-інфекції та СНІДу продовжує залишатись серйозною проблемою – як для системи охорони здоров’я, так і для країни в цілому. Україна залишається лідером у Європі за масштабами поширення ВІЛ-інфекції. З метою привернути увагу до цієї проблеми у всьому світі 1-го грудня відзначають Всесвітній день боротьби зі СНІДом.

У рамках заходів, символізуючих боротьбу зі СНІДом, учні гімназії №1 провели в центрі Могилева-Подільського танцювальний флешмоб. Таким чином діти хотіли привернути увагу перехожих до цього небезпечного захворювання, нагадати, що проблема існує.

Завершуючи флешмоб, його учасники разом підняли червону стрічку – як знак єдності, розуміння і солідарності у нерівній боротьбі людини та хвороби й символом надії на майбутнє без СНІДу.

За Даними центру громадського здоров’я:

У жовтні 2019 року в Україні офіційно зареєстровано 1431 випадок ВІЛ-інфекції, 658 випадків СНІДу та 236 смертей, зумовлених СНІДом, серед громадян України та 9 випадків ВІЛ-інфекції серед іноземців.

За січень-жовтень 2019 року в Україні офіційно зареєстровано 13207 випадків ВІЛ-інфекції, 6473 випадки СНІДу та 2484 смертей, зумовлених СНІДом, серед громадян України та 34 випадки ВІЛ-інфекції серед іноземців.

Back to Top