У Могилевi-Подiльському вiдзначили День мiсцевого самоврядування

Ця святкова подія була поєднана з Днем Збройних сил України та Міжнародним днем волонтера, тож зібрали в одну родину не лише працівників міськради та виконкому, а й воїнів та волонтерів. Cвята дотичні не лише за календарною датою, а й за призначенням та діяльністю задля спільної мети.

Тепла атмосфера, щирі зичення, піднесений настрій, квіти та подарунки – усе це панувало у сесійній залі, де відбувалися урочистості.

Відкрила зібрання начальниця відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Інга Щербакова. Теплі слова вітань адресував присутнім міський голова Петро Бровко, який у своїй промові наголосив, що День місцевого самоврядування – це професійне свято тих, хто вболіває за проблеми рідного міста, дбає про його розквіт і зростання. «Завдяки злагодженій роботі представницької і виконавчої гілок влади, тісному співробітництву з громадою сьогодні вдається не лише вирішувати чимало непростих питань, а й реалізовувати багато перспективних планів та задумів.  Місто наше демонструє позитивну динаміку, і це відзначають усі», – зазначив Петро Бровко, дякуючи колегам за компетентність, сумлінну та наполегливу працю заради кращого майбутнього міста та держави в цілому.

Об’єднавча святкова мотивація була і у виступі військового комісара Валентина Лунгола та ветерана ООС (АТО), голови ГО «Патріот України» Олександра Сарабуна. Вони щиро привітали усіх причетних до цих трьох свят, а потім спільно з міським головою провели церемонію нагородження воїнів ЗСУ, волонтерів та працівників органу місцевого самоврядування.

А на завершення урочистості – традиційне фото на згадку.