nachodki.ru интернет-магазин

Могилiв-Подiльський вступає у новий рiк з бюджетом

218 698 240 гривень – цифра головного кошторису Могилева-Подільського на наступний рік, затверджена у вівторок, 17 грудня, на 44-ій сесії міської ради.

Начальник фінансово-економічного управління міськради Ірина Мостовик вважає міський бюджет збалансованим, в якому забезпечено  потребу в коштах на оплату захищених статей у повному обсязі.

Переважна більшість питань порядку денного   сесії були пов’язані з планами на 2020 рік та фінансовими можливостями їх виконати – це і затвердження Програм з медицини, освіти, благоустрою, соціального захисту, культури та спорту.

Депутати також затвердили Програму соціально-економічного розвитку Могилева-Подільського на наступний рік та прийняли низку рішень із земельних питань.

 Міський голова познайомив депутатів з оновленим керівництвом Могилів-Подільської ОЛІЛ. Відтепер функції директора комунальної установи виконуватиме Василь Чепелюк, головним лікарем залишається Василь Миколюк, посада якого, згідно реформацій, носитиме назву «медичний директор».

Петро Бровко, вручаючи Василю Миколюку подяку за багаторічну працю, виголосив чимало добрих слів на адресу Василя Васильовича, який за ці роки практично створив ОЛІЛ. «Те, що ОЛІЛ є медичним закладом високого рівня, – заслуга також і Василя Миколюка. І я певен, що разом з новим директором установи вони успішно виконуватимуть поставлену місію та завдання», – зазначив міський голова.

Звертаючись до міських обранців, Василь Чепелюк своїм головним завданням  на новій посаді визначив створення у Могилеві-Подільському медичного закладу європейського рівня та найсприятливіших умов для пацієнтів та тих, хто їх лікує.

У своєму підсумковому виступі Петро Бровко подякував депутатському корпусу за сумлінну працю, виваженість та конструктивізм, за об’єднавчу місію та розуміння, завдяки чому впродовж 2019 року було забезпечено стабільний розвиток Могилева-Подільського. «На не менш плідну співпрацю та розуміння я сподіваюся і в наступному, 2020 році!» – зазначив, закриваючи 44-у сесію, Петро Бровко.

Back to Top