На порозi – новий рiк 2020

Відірватися від буденних справ та перейнятися новорічним настроєм могилівчанам випала нагода 19-го та 21-го грудня. Перше загальноміське свято, яке зібрало разом жителів міста, – відкриття головної ялинки міста. Її, зелену красуню, урочисто запалили у День Святого Миколая.

Святковим настроєм було наповнено все. Тут для бажаючих зігрітися та попоїсти працювала виїзна кухня, також продавали святкові сувеніри. Працювали аніматори, які у образах Святого Миколая, сніговика Олафа, Панди, Тімона та Пумби фотографувалися з усіма охочими, також для бажаючих на згадку про свято зробити фото було обладнано кілька тематичних фотозон.

Основне ж дійство розгорнулося біля самої ялинки: своїми талантами радували могилівчан учасники капели бандуристів, вони виконали композицію «Свята ніч»; про «Різдвяний дзвін» сповістили юні виконавиці ансамблю «Юний прикордонник», у їхньому виконанні звучав і всесвітньо відомий «Щедрик»; Юлія Пахненко та Дар’я Глущак виконали пісню «Святий Миколай». Маленька Зірочка Злата Марченкова декламувала вірш, чуттєво звучала пісня «Намалюю тобi зорi» у виконанні Інни Зіневич, а веселили глядачів – як маленьких, так і дорослих, запальним флешмобом сніговик Олаф (Аліна Карімова) та Зірочка. Порадували майстерною грою на акордеоні Максим Ясько та  Володимир Дубок. Про «Новий рік» заспівав Артем Швець, ансамбль скрипалiв «Сузір’я» додав романтичності новорічним вальсом.

Не обійшлося й без "злодіїв", які намагалися зіпсувати свято, – це пірати, яких зіграли Максим Апостол та Максим Ласкус. Але, як це буває у казках, злодії стали на сторону добра та навіть допомагали Чудотворцю пригощати усіх діток, що були на святі, солодощами.

Зібратися ще раз усім разом  запропонував Геннадій Вацак, народний депутат України. За його спонсорської підтримки та під патронатом міського голови Петра Бровка у Могилеві-По-дільському   стало можливим від-криття світлодіодного зимового фонтану та ялинки у Родинному парку. Геннадій Вацак разом з дружиною Вікторією порадував містян звісткою, що в подальшому плануються такі ж подарунки для могилівчан у віддалених районах Могилева-Подільського, аби святом могли насолодитися усі.

Керуючий справами виконавчого комітету міської ради Руслан Горбатюк подякував від імені міської влади меценату та привітав усіх з новорічно-різдвяними святами.

На площу Шевченка, а потім і у Родинний парк, могилівчани йшли  сім’ями, компанією друзів чи поодинці, аби поринути у новорічний настрій, якому сприяли і виступи ансамблів скрипалів  «Сузір’я» та «Юний прикордонник». А потім усі разом рахували секунди до запалення вогників фонтану та ялиночки.

Усіх діток пригощали солодощами від Кондитерського Дому «Вацак» та радо фотографувалися з охочими ведмедики Тедді.

Могилівчани щиро дякували сім’ї Вацак, бо тепер мають можливість милуватися такою красою, і мова не тільки про ялинку, а й ті площі та сквери, які оновлюються завдяки Кондитерському Дому «Вацак».

Усі дійства транслювалися у прямому ефірі в Інстаграм, учасники свята ділилися яскравими світлинами з артистами, аніматорами, чудовими локаціями в соцмережах.

Таке багате на радісні емоції свято задало позитиву та новорічного настрою, незважаючи на незвичну для грудня погоду.