Интернет-магазин nachodki.ru

У Могилеві-Подільському відкрився супермаркет «АТБ»

Ця подія сталася якраз могилівчанам під новорічну ялинку, адже новий магазин було відкрито 30 грудня. 

«Відкриття нових супермаркетів – позитивна річ, адже чим вища конкуренція, тим більше вигоди для покупця: в асортименті, якості, ціні. З іншого боку – це створення нових робочих місць, сплата податків до бюджету. Лише у цьому магазині 50 місцевих мешканців отримали роботу, вони офіційно працевлаштовані, а отже соціально захищені», – зазначив на відкритті міський голова Петро Бровко.

Найбільша національна торговельна мережа магазинів «АТБ-маркет» дісталася Могилева-
             Подільського, новий магазин корпорації відкрито в центрі міста, по вулиці Гоголя, на першому поверсі приміщення колишньої швейної фабрики.

Перед початком відкриття, яке було призначене на 10-ту ранку 30 грудня, зібралося чимало люду з надією потрапити в число перших отримувачів подарунків. І справді, перші сто, хто здійснив покупки, отримали кулінарну книгу судді проєкту «Майстер-шеф» Ектора Хіменеса-Браво.

Супермаркет у Могилеві-Подільському – 26-ий магазин у переліку торговельних представництв корпорації «АТБ» на Вінниччині. Загалом сьогодні у 260 населених пунктах двадцяти трьох областей України цілодобово працюють 1019 дискаунтерів. Дискаунтер – магазин з широким асортиментом товарів за оптовими цінами. У поєднанні зі зручним розташуванням і гарантованою високою якістю продукції, даний формат максимально відповідає пріоритетам споживачів.

«АТБ-маркет» – сучасний і комфортний магазин, обладнаний за концепцією енергоефективності та зручності, який працює цілодобово. В день відкриття в ньому було стільки люду, що й голці не було де впасти. Хтось прийшов справді на закупи, інші – на дивоглядь, а ще хтось – прицінитися. Так чи інакше, але подія ця для нашого міста стала гарним фінальним акордом року, що минув.

Back to Top