Все для Joomla . Бесплатные шаблоны и расширения.

За здорове харчування!

Скільки ви їсте, так само важливо, як і те, ЩО ви їсте. Це доводили вінницькі лікарі та експерти 16 грудня на презентації системи здорового харчування в ресторані «Старий Дзот». Ідея такого заходу виникла у власниці ресторану Оксани Сідлецької, яка і запросила до Могилева-Подільського авторитетних коучів.

«Я сама скільки перепробувала дієт, – розповідає пані Оксана, – посилено тренувалася у спортзалі, навіть пігулки пробувала. І хочу авторитетно заявити: якщо не робити це системно, всі кілограми  повертаються. Вивчаючи досконало тему, я познайомилася із системою здорового харчування і зрозуміла її важливість. Панує твердження, що це може зацікавити лише жителів великих міст. Я ж, натомість, подумала: невже у нас немає тих, хто прагне жити здорово? І тому вирішила донести систему і до жителів нашого міста та району».

Правильне харчування – одна з умов довголіття і здорового життя. Адже більшість хвороб пов’язані з тим, що ми їмо – популярно роз’яснювали присутнім, розвіюючи поширені міфи та забобони,  лікарка-дієтолог, рефлексотерапевт Олеся Мазяр та психотерапевт, спеціалістка у сфері порушень травлення Наталя Сеньків. Спільно розбиралися, як же харчуватись правильно, новачки опановували базові засади здорового харчування, які зможуть застосовувати щодня.

Окрім доступного пізнавального фактажу, семінар-тренінг доповнювався практикою: у ресторані були презентовані страви здорового харчування, де кожен міг скуштувати та дізнатися рецепт страви.

Привчити й інших харчуватися правильно прагне власниця «Старого Дзоту» пані Оксана, яка з нового року обіцяє відкрити у своєму ресторані окрему лінію, пропонуючи «правильні страви» бажаючим дбати про свою здоров’я та, відповідно, і життя.  Адже стан нашого організму, загальне самопочуття, імунітет, настрій і зовнішній вигляд багато в чому залежить від того, що ми їмо.

Back to Top