Здесь нашел интересный обзор

На прийомі у мера

Петро Бровко: «Має бути почутий кожен могилівчанин»

Особистий прийом громадян міським головою – найефективніша ланка прямої комунікації влади з громадою. У минулому році Петром Бровком було проведено близько 50 прийомів, в ході яких до очільника Могилева-Подільського звернулося 623 жителі міста. 21-го січня мер вчергове здійснив прийом громадян.

21 січня. Звичайний робочий вівторок у Могилів-Подільській мерії, він починається з особистого прийому громадян міським головою. З 9-ої години в приймальні очільника міста людно: містяни очікують початку прийому. Щойно годинник відрахував 9-ту, – в кабінет до Петра Бровка зайшов перший відвідувач.

«Міський голова – у всьому голова», – так вважають могилівчани, тому й приходять до мера на прийом як до останньої інстанції в злободенних питаннях. Переконані: Петро Бровко має їм допомогти, коли вони у скруті.

«У кожного є певні проблеми, приходячи сюди, люди хочуть їх вирішити. Мають місце звернення сезонного характеру, але значна частина їх пов’язана з проблемами, що виникають постійно, – коментує прийом Петро Бровко. – Це прохання про матеріальну допомогу на поховання, при важких хворобах, нещасних випадках».

Цього разу, окрім матеріальної підтримки, містяни просили у мера посприяти їм у працевлаштуванні, про включення на квартирний облік, продовження терміну проїзних квитків тощо.

«Є колективні звернення від громадян щодо бажання взяти участь у благоустрої території, двору, вулиці. І ми йдемо їм назустріч, спільно виконуємо проєкти», – продовжує мер.

Міський голова вислухав усіх, хто був у списку, і почав приймати незаписаних. Прийом продовжувався, доки кабінет не покинув останній відвідувач.

Більшу частину питань вдалося вирішити одразу. Залежно від  напрямку звернення очільникам структурних підрозділів міським  головою були надані чіткі вказівки щодо вирішення того чи іншого питання.

«90 % питань, з якими зверталися люди, були вирішені одразу, інші – взяв під особистий контроль до їхнього остаточного виконання, – резюмував міський голова Петро Бровко. – Інакше і не може бути, бо кожен, хто звернувся на прийом, має бути почутим».

Back to Top