Будівництво на міському пляжі: укрiплюється водороздiл та будується турецький мiсток

Проєкт облаштування міського сity beach реалізує міська влада за сприянням народного депутата України Геннадія Вацака.

Ще січень на календарі, а в Могилеві-Подільському, на міському пляжі, приступили до укріплення зруйнованої водою водороздільної коси.

У цей період рівень води в Дністрі найнижчий, тож він є найбільш сприятливим для таких робіт. Роботи розпочато в тій частині водорозділу, що на перетині з набережною. Саме на цьому місці заплановано збудувати турецький місток. Будівельники вже приступили до закладення фундаменту під нього, наразі встановлено арматурний каркас, який згодом заллють бетонною сумішшю. Таких опорних основ буде 4. Закріпивши базову частину проєкту, далі приступлять до її зовнішньої частини, кріплення залізобетонних конструкцій та перил, тобто до спорудження декоративної частини.

Конструкції роблять міцними та довговічними, аби витримували навантаження річкових дністрових вод навіть в період можливого весняного розливу.

Таким чином, місток на міському сity beach нестиме декілька функціональних призначень: слугуватиме міцним водорозділом та стане оригінальною прикрасою набережної Дністра.

В плані на 2020 рік – завершити будівництво першого ярусу набережної та облаштувати пляж.

Back to Top