Зустріч душ і сердець ДЮПівців

25 січня в Гімназії № 2 було гамірно і святково. Фойє другого поверху дихало атрибутикою виступів та програм дружини юних пожежників різних років. У центрі красувалася велика цифра 20, яка говорила, що дружині виповнилося 20 років.

У 2001 році ніхто навіть не знав про таку абревіатуру ДЮП. З ініціативи тодішнього керівника пожежної частини Юрія Чухрія та директора Гімназії Володимира Коновалова і зародився рух дружини юних пожежників. А очолила цю проєктну роботу заступниця директора з виховної роботи Наталя Райфурак.

Великий форум колишніх і сьогоднішніх членів команд ДЮП розпочався із сюрпризів, які підготували ДНЗ №1 та № 2. Їхні керівники Наталя Гусак та Раїса Трахтенгерц, – давні друзі дюпівців, і тому вирішили здивувати усіх присутніх яскравим виступом-вітанням від малюків.

Членів ДЮПу нараховується 58. З них: одружених – 26, дітей – 25, проживає за кордоном – 6, у Києві – 17, Москві – 3, Вінниці – 8, Харкові – 2, Краматорську – 1, Львові – 1, Херсоні – 1, Хмельницькому – 1, Кишиневі – 1, інші – в Могилеві-Подільському. Мапа учасників велика. І з’їхалися «діти» звідусіль. Посмішки та обійми, сльози радості та поцілунки, квіти і щирі вітання заповнили атмосферу свята.

Цікава програма спогадів доповнювалася виступами запрошених гостей. Серед них слово мали: начальник управління освіти Володимир Коновалов, начальник пресцентру ГУ ДСНС у Вінницькій області підполковник Олександр Кутовий, начальник Могилів-Подільського районного сектору ГУ ДСНС України у Вінницькій області, підполковник служби ЦЗ Валерій Кусняк, колишній музичний керівник команди ДЮП Олександр Мельник, заступниця директора з навчально-виховної роботи Гімназії №2 Вікторія Конченкова. Але з найтеплішими промовами-спогадами звернулися ветерани ДЮПУ: Олександра Корнага, Юлія Ісаєва, Людмила Ноговіцина, Регіна Дутова, Євген Калашніков, Анастасія Скорцеско, Вікторія Антонюк, Інна Сергієнко, Владислав Шрам, Михайло Лозінський та інші. Спогади лилися рікою, пригадувалися миттєвості минулого, які випливали з теплого, щасливого дитинства. Вони переривалися виступами сьогоднішньої команди, яка працює в новому форматі шкіль-ної ліги безпеки. А неперевершені відеопроєкти, що демонструвалися на екрані, додавали драйву та щему душі.

Зустріч пройшла в теплій та дружній атмосфері. Кожен відчув себе на мить дитиною, поринув у вир виступів та репетицій, поразок та перемог, конкурсів та фестивалів. «Хай вогонь в серцях палає, а пожеж хай не буває», – лунало звідусіль. Хай живе ДЮП!

Я дуже вдячна всім, хто завітав на ювілей ДЮПу, хто душею і серцем разом з улюбленою командою, яка навчила дружбі, єдності, переборюванню труднощів і досягненню омріяної мети.