Joomla модули на http://joomla3x.ru и компоненты.

Через знання – до омрiяної професiї

Життя ставить перед нами багато викликів, одним із яких є вибір професії, з ним нелегко сьогодні визначитися як дітям, так ї їхнім батькам. Профорієнтаційна робота навчальних закладів дозволяє школярам зорієнтуватися у виборі фаху, навчального закладу, а відтак – і майбутнього.

Споконвіку медик у суспільстві – це глибоко шанована людина, яка супроводжує людину від народження і протягом усього життя, є взірцем інтелігентності, освіченості та загальної культури. Сьогодні реформа системи охорони здоров’я дозволяє підняти престиж професії, підвищити його статус та рівень оплати праці медика. Вибір професії медичного працівника є вибором тих людей, які прагнуть мати належний соціальний статус, високий рівень можливостей не лише працювати у лікувально-профілактичних закладах, але й скористатися отриманими знаннями для збереження власного життя та здоров’я дітей і родичів.

У нашому місті для потреб регіону та України підготовку спеціалістів – медичних сестер та фельдшерів – здійснює Могилів-Подільський медичний коледж. Уже протягом багатьох десятиліть медичний коледж є потужною навчальною базою для підготовки медичних фахівців середньої ланки, гідною школою медсестринства, напрацьованих освітніх і лікувальних традицій. До навчально-виховного процесу тут залучені кращі педагоги міста та провідні спеціалісти лікарні, які забезпечують високий рівень загально- освітньої підготовки, про який свідчать результати ЗНО, та професійного навчання, яке контролюється державою через комплексний іспит «Крок М», результати якого свідчать про високий рівень фахових знань та вмінь.

Підтвердженням цього є також високий показник працевлаштування (83%) та вступу до університетів (17%). Для професії медика надзвичайно важливим є високий рівень знань та професійних умінь: всі ми хочемо, щоб нам надавали допомогу високоосвічені фахівці.

Профорієнтаційна робота з молодими людьми сприяє вибору професії та дозволяє відібрати когорту абітурієнтів з базою достатніх знань та навиків. Щороку в коледжі проводяться 2-3 дні відкритих дверей, демонструються майстер-класи, береться участь у ярмарках професій. Вже третій рік у коледжі працюють курси з поглибленого вивчення української мови та біології для майбутніх вступників, завдяки яким школярі мають можливість заповнювати прогалини у вивченні дисциплін, користуватися бібліотекою, навчальними посібниками та дидактичною базою, отримувати консультації, дистанційно працювати із завданнями. Курсанти отримують банк тестових завдань з української мови та біології, що дозволяє не лише підготуватися до вступних іспитів, а й загалом підвищити свій рівень знань. А ще школярі більше дізнаються про професію медика, історію медицини та її сучасний розвиток і перспективи і, що дуже важливо, займаючись у коледжі, майбутні абітурієнти опиняються в атмосфері вищого навчального закладу. Пройшовши первинну адаптацію в стінах коледжу та отримавши базову підготовку, практично всі абітурієнти, які займалися на курсах, вступають до коледжу. Цьогоріч курси з поглибленого вивчення української мови та біології розпочинають свою роботу 15 лютого.

 Медична допомога людям потрібна завжди, незалежно від часу, обставин, розвитку чи регресу суспільства. Хочеться, щоб у білих халатах ми бачили впевнених у власній компетенції, висококваліфікованих спеціалістів – в їхні руки в разі потреби ми віддаємо найцінніше – наше життя і здоров’я!

Back to Top