Здесь нашел интересный обзор

До питань нагальних

З0 січня у Могилів-Подільській міській раді відбулося чергове засідання виконавчого комітету. Порядок денний включав питання стосовно роботи фінансово-економічного управління міської ради, виконання міського бюджету, роботи з документами у виконавчому комітеті та структурних підрозділах міської ради, надання дозволів на укладення договорів оренди майна комунальної власності, за-твердження цін на послуги з управління багатоквартирними будинками тощо.

 Головуючий на засіданні виконкому міський голова Петро Бровко на його початку закликав присутніх звернути свої думки до Героїв Крут, пам’ять яких вшановували в країні напередодні, 29 січня. Згадавши про трагічні події бою під Крутами, як про приклад жертовної боротьби за свободу України, 
очільник міста зазначив, що вони слугують нині свідченням непереборного прагнення українців до незалежності та нагадуванням про підступність і жорстокість нашого одвічного ворога.

Опісля перейшли до порядку денного. У питанні роботи фінансово-економічного управління міської ради члени виконавчого комітету заслухали його начальницю Ірину Мостовик. Прийнятим рішенням рекомендували Могилів-Поділь-ському управлінню ДПС забезпечувати своєчасне надходження податків та зборів до міського бюджету, а фінансово-економічному управлінню міськради першочергово спрямовувати їх на фінансування захищених статей бюджету.

Серед винесених на розгляд виконавчого комітету питань обговорили необхідність демонтажу малих архітектурних споруд по вулиці Грецькій, у зв’язку із необхідністю облаштування під’їзних шляхів до митного посту, зумовлених рішенням про зміну автомобільного руху.

«Досягнуто домовленостей в питанні зміни транспортного руху, що дозволить вивільнити центр міста від вантажних автомобілів та убезпечити  могилівчан від впливу шкідливих викидів. В контексті цього необхідно забезпечити додаткову смугу руху по вулиці Грецькій, що тягне за собою потребу демонту-вати  розміщені на даній ділянці малі споруди», – пояснив очільник міста.

В процесі роботи засідання міський голова особливу увагу приділив питанням, які стосуються задоволення запитів могилівчан, зокрема роботі з їхніми заявами та зверненнями, а також заходам, необхідним для убезпечення жителів міста від збудників інфекцій, які активізувалися у зимовий час. Петро Бровко, зокрема, закликав відповідальних осіб контролювати наявність дозвільних документів у продавців яєць та птиці, щоби не допустити появи продукції з ознаками зараження пташиним грипом, спалах якого мав місце на Вінниччині, відстежувати ситуацію із захворюванням містян на гострі респіраторні інфекції. 

Під час обговорення питання тарифів на послуги для жителів багатоквартирних будинків було відмічено тих мешканців, які формою управління будинком обрали ОСББ. Окремі об’єднання співвласників, за словами міського голови, уже слугують прикладом зразкового управління. Петро Бровко також зауважив, що  ОСББ мають можливість отримати вигідні кредити для утеплення будинків, чого не може собі дозволити «Житловокомунгосп». «Люди мають ви-значитися: або утворюють ОСББ і самі дбають про своє житло, або платять за встановленими тарифами», – зазначив міський голова.

Всього виконавчим комітетом прийнято рішення більше як з 20 питань.

Back to Top